38-latek ukradł ponad 200 zdrapek. Czy coś wygrał? Tego nie chciał wyjawić

zdrapka
Zdrapka | fot. Adobe Stock

Policjanci zatrzymali 38-latka z Lublina podejrzanego o kradzież ponad 200 sztuk zdrapek loterii pieniężnej. Na pytanie policjantów, czy udało mu się coś wygrać, odpowiedział, że nic nie powie.

Ukradł zdrapki

Do kradzieży doszło na początku stycznia w dwóch sklepach na terenie Lublina. Przy ul. Bernardyńskiej sprawca ukradł prawie 200 zdrapek. Na tym jednak złodziej nie poprzestał. W sklepie przy ul. Kunickiego miłośnik gier losowych ukradł kolejnych kilkadziesiąt zdrapek. Łączne straty oszacowano na blisko 1500 złotych.

Mężczyzna został ustalony i zatrzymany przez kryminalnych z 1. komisariatu. Usłyszał zarzut przestępstwa i wykroczenia. W obu przypadkach przyznał się do kradzieży, jednak nie wyjawił policjantom czy „któryś z losów był szczęśliwy”. Jego sprawa swój finał będzie miała w sądzie. Za kradzież może mu grozić do 5 lat więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.