38-latce nie podobały się zadania zlecone przez pracodawcę. Podpaliła sekretariat

Stażystka podpaliła dokumenty w sekretariacie
Stażystka podpaliła dokumenty w sekretariacie | fot. KMP Lublin

Policjanci zatrzymali 38-latkę, która odpowie za podpalenie sekretariatu w jednej z firm na terenie Lublina. Kobiecie odbywającej staż w firmie nie spodobały się zlecone dodatkowe prace.

Podpaliła sekretariat

Do zdarzenia doszło w środę (8.12) w jednej z firm na terenie Lublina. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze sekretariatu. Wstępne czynności na miejscu pożaru wskazywały, że doszło do umyślnego zaprószenia ognia. Straty powstałe w wyniku pożaru oszacowano na 70 tys. złotych. W pożarze nie było osób poszkodowanych.

Pracujący nad sprawą kryminalni z 3. komisariatu już następnego dnia zatrzymali 38-letnią stażystkę. Kobieta została przesłuchana. Mieszkanka Lublina przyznała się do popełnienia przestępstwa. Jak powiedziała policjantom, nie podobało jej się, że pracodawca oraz inni pracownicy zaburzali jej dzień pracy, zlecając nowe zadania. Dlatego postanowiła przyjść rano do pracy i podpalić dokumenty w sekretariacie.

38-latce grozi kara do 5 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.