38. Giełda Mieszkań w Lublinie. Sprawdź najnowszą ofertę lubelskich deweloperów

Giełda Mieszkań w Lublinie
Giełda Mieszkań w Lublinie | Fot. Materiał organizatora

Mija 21 lat, od kiedy w naszym mieście odbywa się impreza, na stałe wpisana w lubelski rynek mieszkaniowy. Co roku wiosną i jesienią w Galerii Gala wystawiają się najwięksi lubelscy deweloperzy ze swoją najnowszą ofertą. Kolejna edycja Giełdy Mieszkań już w dniach 7-8 października 2023 r.

Lubelscy deweloperzy i doradcy finansowi w jednym miejscu

Każdy, kto skorzysta z oferty Giełdy Mieszkań znajdzie coś dla siebie- osoby szukające własnego „m”, deweloperzy czy inwestorzy. W jednym miejscu znajdzie się znakomita większość lubelskich deweloperów oraz doradców finansowych.

Z jednej strony da to możliwość zapoznania się z kompleksową ofertą nieruchomości w Lublinie, z drugiej zaś skonfrontowania swojej wiedzy na temat obecnego rynku mieszkaniowego oraz wyobrażeń na jego temat w przyszłości.

Na Giełdzie Mieszkań znajdziemy też odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, między innymi: Czy obecny kryzys się kończy? W co i gdzie warto zainwestować?

Czego możesz się spodziewać?

  • Pełen przekrój nieruchomości w Lublinie
  • Oferty, które są dostępne tylko na giełdzie
  • Bezpłatne porady ekspertów
  • Możliwość uzyskania doradztwa finansowego

Odpowiedni czas na zakup własnego mieszkania

Obecne czasy jak żadne inne stawiają szereg wyzwań zarówno przed kupującymi, jak i sprzedającymi. Rosnące koszty pracy oraz towarzysząca im inflacja pozwalają zapomnieć o obniżkach cen wymarzonego „m”.

Z jednej strony spadła liczba inwestycji, co ma rosnący wpływ na podaż mieszkań w naszym mieście, z drugiej zaś rządowy program kredytu 2% wprowadził nieco ożywienia na rynku i zwiększył popyt. Dodatkowo warto zauważyć, że w Lublinie inwestuje coraz więcej osób z regionu, chcących ulokować swoje oszczędności.

Nie ma więc już, na co czekać. Dziś jest odpowiedni czas na zakup własnego mieszkania, ratowanie swoich oszczędności przed spadkiem wartości i szukanie bezpiecznej przystani. Pamiętajmy: taniej i łatwiej już było. Czas finalizować swoje plany inwestycyjne.

Nowe czasy niosą nowe wyzwania. Rynek cały czas się rozwija. Dziś najnowszym trendem na rynku są tzw. „mieszkania pod klucz”, czyli lokale wykończone przez deweloperów- mówi Mariusz Marzec, prezes Galadom S.A. – Nowe budynki mieszkaniowe są coraz częściej lokowane w starszych dzielnicach miasta, które mają dostęp do całego szeregu usług w bliskim sąsiedztwie takich jak żłobki, szkoły, baseny, punkty usługowe, czy też komunikacja zbiorowa. Przykładem tego typu działań jest nasza inwestycja przy ulicy Nałęczowskiej, gdzie mieszkańcy otrzymują wokół wszystko, czego potrzebują do życia w mieście. Nabywcy znajdą u nas także „mieszkania pod klucz”.

Kiedy odbędzie się Giełda Mieszkań

Warto więc zapoznać się z coraz bardziej atrakcyjną ofertą lubelskiego rynku mieszkaniowego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na XXXVIII Giełdę Mieszkań do Galerii Gala- 7 października (sobota) w godz. 10.00-17.00 i 8 października (niedziela) w godz. 10.00 -16.00.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.