32 finał WOŚP już niedługo. Wojsko Polskie w tym roku zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

z26451055IHJerzy Owsiak

Tylko poprzez wspólne działanie możemy osiągnąć wiele dobrego. W 2024 roku żołnierze Wojska Polskiego wezmą udział w zbiórce organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – poinformował Władysław Kosiniak-Kamysz, wicepremier i minister obrony narodowej. „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” to cel najbliższego, już 32. Finału WOŚP

Wojsko Polskie łączy siły z WOŚP

Wojsko Polskie ponownie dołącza do Fundacji WOŚP. Weźmie udział w tegorocznej zbiórce pod hasłem 'Płuca po pandemii: Gramy dla dzieci i dorosłych’. Zachęcam wszystkie jednostki wojskowe w kraju oraz w Polskich Kontyngentach, by włączyły się w tę piękną inicjatywę. Razem możemy zrobić więcej dla tych, którzy potrzebują wsparcia!” – wyraził wicepremier i szef MON w swoich mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że to powrót po do grania razem z WOŚP po kilku latach przerwy. Ostatni wspólny udział sił zbrojnych i WOŚP miał miejsce w 2015 roku.

Jednostki wojskowe i żołnierze zagrają z WOŚP

Jerzy Owsiak, wyrażając wdzięczność kierownictwu Ministerstwa Obrony Narodowej za ich wsparcie, podkreślił: Znowu będziemy grali w wielu miejscach w całej Polsce. Jeżeli będą tylko sztaby, które będą chciały, aby wojsko u nich zagościło, jeżeli jednostki będą chciały dobrowolnie także wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, będziemy bardzo wdzięczni. 28 stycznia 2024 roku wracamy do normalności. Chcemy także, żeby wspomóc nasz cel, czyli „Płuca po pandemii”.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.