30-latek przez kilka dni wynosił papierosy z Selgrosa. Miał na sobie specjalny kombinezon

karton papierosów
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który przez kilka dni kradł papierosy w Selgrosie przy ul. Jana Pawła II. 30-latek wyniósł papierosy pod specjalnym kombinezonem.

Kradł papierosy w Selgrosie

Do kradzieży doszło w hali Selgros przy ul. Jana Pawła II w Lublinie. 30-latka podczas jednej z kradzieży zauważyli pracownicy ochrony. Mężczyzna pod specjalnym kombinezonem miał ukryte kilka kartonów papierosów. Na miejsce zostali wezwani policjanci.

Jak się okazało, nie była to jedyna taka kradzież na koncie 30-latka. Mężczyzna w ten sposób wynosił papierosy przez trzy dni. Po podliczeniu strat okazało się, że jego łupem padło prawie 60 kartonów o wartości 8 tysięcy złotych. 30-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.