26-latek zaatakował nożem 56-latka w wigilię. Kilka dni wcześniej poprzebijał opony w 11 samochodach

Kapeć w samochodzie
Kapeć w samochodzie | fot. Adobe Stock

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Lublina, który w wigilijny wieczór, podczas libacji alkoholowej ugodził nożem 56-latka. Dodatkowo ma na swoim koncie pocięcie nożem opon w 11 samochodach.

Poprzebijał opony w 11 samochodach

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór (26.12) w jednym z mieszkań przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Policjanci zostali powiadomieni o ugodzeniu nożem. Z informacji, jakie otrzymali, wynikało, że 56-latek w trakcie libacji alkoholowej, został zaatakowany przez współbiesiadnika. Sprawca zbiegł z miejsca.

Policjanci po kilku godzinach ustalili i zatrzymali 26-letniego sprawcę. Jak się okazało, mieszkaniec Lublina był od kilku dni typowany przez funkcjonariuszy do zniszczenia mienia. Mężczyzna poprzecinał nożem opony w 11 samochodach pozostawionych na niestrzeżonym parkingu. Straty mogą wynosić nawet kilka tysięcy złotych.

26-latek usłyszał dwa zarzuty. Odpowie za zniszczenie mienia oraz spowodowanie uszkodzenie ciała. Nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Decyzją prokuratora został oddany pod dozór Policji. Grozi mu do 5 lat więzienia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.