22-latek potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca wypadku. Nagranie z monitoringu

Potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca wypadku w Świdniku
Potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca wypadku | fot. KPP Świdnik

Dzięki nagraniu z kamery monitoringu policjantom udało się ustalić sprawcę potrącenia rowerzysty, który uciekł z miejsca wypadku. 22-latek tłumaczył, że spanikował.

Potrącenie rowerzysty w Świdniku

Do zdarzenia doszło w sobotę 24 kwietnia po godz. 17.30 na Al. Lotników Polskich w Świdniku. 78-letni mieszkaniec Świdnika jadąc na rowerze poruszał się drogą dla rowerów i przejeżdżając przez ulicę został potrącony przez samochód, którego kierowca po chwili oddalił się z miejsca wypadku.

Moment zdarzenia został zarejestrowany przez kamery miejskiego monitoringu. Policjanci szybko ustalili numery rejestracyjne, a następnie kierowcę pojazdu marki Mazda, który brał udział w zdarzeniu.

Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Świdnika. Młody mężczyzna przyznał się do potrącenia rowerzysty i oświadczył, że spanikował, dlatego oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali 22-latkowi prawo jazdy.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.