19-latek długo nie nacieszył się wolnością. Zaraz po wyjściu z zakładu karnego uszkodził kilka aut i wybił szybę w sklepie

19-latek wybił szybę w witrynie sklepu
19-latek wybił szybę w witrynie sklepu | fot. KPP Włodawa

19-latek, po tym jak wyszedł z zakładu karnego, będzie musiał tam wrócić. Mężczyzna zaraz po wyjściu na wolność uszkodził kilka aut, włamał się do psiego salonu fryzjerskiego i wybił szybę w witrynie sklepu.

Wyszedł z zakładu karnego, ale długo wolnością się nie nacieszył

19-latek z powiatu bialskiego opuścił w piątek (7.10) więzienne mury Zakładu Karnego we Włodawie, gdzie odsiadywał wyrok za włamania. Zaraz po wyjściu na wolność, urządził sobie uliczny maraton. Przemierzając w nocy ulice Włodawy, wybił szyby w trzech pojazdach pozostawionych na jednym z parkingów. Jednym z nich próbował odjechać, lecz próby odpalenia auta na krótko skończyły się fiaskiem.

Gdy znudził się samochodami, włamał się do psiego salonu fryzjerskiego, a na koniec wybił szybę w witrynie sklepu. Swoim zachowaniem spowodował kilkutysięczne straty. Zaraz po tym 19-latek został zatrzymany przez włodawskich kryminalnych. Sąd zdecydował, że najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Nagranie z momentu wybicia szyby w witrynie sklepu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.