17-latek pobił przechodnia na ulicy, bo ten spojrzał na niego krzywo. Nastolatek uciekł z poprawczaka

zaatakowal przechodnia

Policja z Lublina zatrzymała agresywnego 17-latka, który na jednej z lubelskich ulic zaatakował przechodnia, po tym, jak ten spojrzał na niego krzywo. Ponadto nastolatek domagał się od poszkodowanego pieniędzy.

Pobicie na ul. Jana Sawy w Lublinie

Do zdarzenia doszło dwa tygodnie temu na ul. Jana Sawy w Lublinie. Idący ulicą 26-latek został zaczepiony przez młodego mężczyznę, któremu nie spodobało się to, jak na niego spojrzał przechodzień. 26-latek od razu został zaatakowany.

Mężczyzna przez chwilę był okładany przez sprawcę pięściami. Przy tym napastnik zaczął żądać od niego pieniędzy. W pewnym momencie pokrzywdzony zaczął głośno wzywać pomocy. To odstraszyło agresywnego nastolatka, który uciekł.

Sprawcę ustalili i zatrzymali kryminalni z komendy miejskiej oraz 4. komisariatu. Jak się okazało, był to 17-latek, który uciekł z poprawczaka w Raciborzu. Młody mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzuty usiłowania rozboju. Po czynnościach od razu został przewieziony do placówki, z której uciekł.

Za usiłowanie rozboju grozi do 12 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.