16-letnia Aleksandra uciekła z ośrodka wychowawczego. Szuka jej policja

16-letnia Aleksandra Bury uciekła z ośrodka wychowawczego
16-letnia Aleksandra Bury uciekła z ośrodka wychowawczego | fot. KPP Krasnystaw

Policja poszukuje 16-letniej Aleksandry Bury. Nastolatka uciekła z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego w Krasnymstawie i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z opiekunami.

16-latka uciekła z ośrodka wychowawczego

Aleksandra Bury ma 16 lat i jest wychowanką ośrodka opiekuńczo – wychowawczego na terenie Krasnegostawu. Oddaliła się z placówki i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z opiekunami.

Rysopis zaginionej: wzrost 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy czarne długie do ramion, oczy ciemne. W chwili ucieczki ubrana była w czarną sportową kurtkę, czarne getry i białe sportowe buty.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 47 8133 290 lub 112.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak uciekła to się znajdzie 🙁 najważniejsze jest to żeby była cala i zdrowa 🙂