Urzędnicy odbierają wolne za 11 listopada. Tego dnia Urząd Miasta w Lublinie będzie zamknięty

Urząd Miasta Lublin
Urząd Miasta Lublin - Nowa siedziba | fot. Miasto Lublin

Z uwagi na obchodzone 11 listopada święto, które przypada na sobotę. Urzędnicy mają wolne. Warto o tym wiedzieć, jeżeli planujecie coś tego dnia załatwiać w urzędach. Wyjątek stanowi referat ds. rejestracji zgonów. Ten czynny będzie w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Spokojnej 2 w godz. od 8.00 do 15.00.

Wolny dzień od pracy w piątek – weekend już w czwartek

Urząd Miasta Lublin przyjął jednomiesięczny okres rozliczeniowy – dlatego zgodnie z tym rozporządzeniem z dnia 21 listopada 2022 r i przepisami Kodeksu pracy „dodatkowy dzień wolny za święto przypadające w sobotę, zostanie udzielony w tym samym okresie rozliczeniowym czyli w miesiącu listopadzie.

ZTM Lublin
Punkt Obsługi Klienta ZTM Lublin Zarząd Transportu Miejskiego

Piątek 10 listopada jest dla pracowników Urzędu dniem poprzedzającym Narodowe Święto Niepodległości. Oznacza to więc, że miejscy urzędnicy będą mieli długi weekend.

Jakie instytucje będą jeszcze nieczynne

Również Zarząd Transportu Miejskiego, bierze tego dnia wolne.

Osoby chcące zakupić bilety w punktach sprzedaży biletów przy ul. Zielonej 5 i ul. Nałęczowskiej 14 oraz zlokalizowane pod drugim z tych adresów Biuro Obsługi Klienta, powinny to zrobić wcześniej, lub inny dzień niż piątek 10 listopada.

Karta biletu elektronicznego Lubika ze znacznikiem Lubelskiej Karty Miejskiej
Karta biletu elektronicznego Lubika ze znacznikiem Lubelskiej Karty Miejskiej | fot. Miasto Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.