Wypadek w Obrokach. Ciężarówka z drewnem przewróciła się na bok

Na trasie Lublin – Kraśnik doszło do wypadku. Przewróciła się ciężarówka z drewnem. Ruch w miejscowości Obroki odbywa się wahadłowo.

 

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 13. Na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Obroki na trasie Lublin – Kraśnik doszło do przewrócenia się pojazdu ciężarowego przewożącego ładunek drewna.

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika że, kierujący ciężarówką na prostym odcinku drogi gwałtownie zahamował. Powodem tego były prace drogowe, których kierowca nie zauważył. Na skutek zahamowania naczepę z ładunkiem obróciło w poprzek, przez co ciężarówka przewróciła się na bok, a ładunek wysypał się na jezdnię.

 

Aktualnie na miejscu trwa przeładunek drewna. Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Lublina. Policjanci wprowadzili ruch wahadłowy. Przewidywany czas utrudnień, ok. godz. 16.00.

 

fot. Auto-hol Kraśnik


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.