Wkrótce otwarcie trzygwiazdkowego hotelu ibis Styles Lublin Stare Miasto

Hotel ibis Styles Lublin Stare Miasto przy al. Solidarności 7 | fot. Dominik Wąsik

W październiku nastąpi otwarcie trzygwiazdkowego hotelu ibis Styles Lublin Stare Miasto, który mieści się w samym centrum naszego miasta. Co znajdziemy w środku?

Hotel ibis Styles Lublin Stare Miasto zostanie otwarty w październiku. Trzygwiazdkowy hotel mieści się w centrum przy al. Solidarności 7, nieopodal Starego Miasta. Głównym motywem hotelu są lubelskie legendy.

Recepcja hotelu | materiały prasowe

Hotel zaoferuje 114 pokoi i 8 sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny, mobilne ściany oraz dwupoziomową restaurację Legendy Miasta z 120 miejscami, w której będzie serwowana kuchnia europejska, w tym lokalne dania z regionalnych produktów.

Restauracja hotelowa | materiały prasowe

Hotel będzie przede wszystkim atrakcyjnym miejscem dla organizatorów konferencji, spotkań czy wyjazdów typu „incentives”. Poprzez dbałość o detale, jakość wykończenia wnętrz, design i storytelling całego obiektu, który zainspirowany jest legendami tego miasta, ibis Styles Lublin Stare Miasto będzie atrakcyjnym hotelem dla podróżujących w celach wypoczynkowych oraz dla gości biznesowych” – wyjaśnia Jarosław Dziak, dyrektor hotelu ibis Styles Lublin Stare Miasto.

Recepcja hotelowa | materiały prasowe

Właściciel hotelu ibis Styles Lublin Stare Miasto korzysta z umowy doradztwa hotelowego oferowanej przez Grupę Orbis i Accor. Dzięki wsparciu ekspertów, inwestorzy mogą budować hotele w sposób pozwalający uzyskać najlepsze rezultaty ekonomiczne przy zachowaniu odpowiednich standardów, wysokiej jakości produktu, sprawdzonych dostawców i gwarancji zadowolenia przyszłych gości hotelowych.

Budowa hotelu to skomplikowany proces. Na każdym etapie mogą pojawić się problemy czy wątpliwości, które mogą w przyszłości generować dodatkowe koszty nie tylko na etapie budowy hotelu, ale i podczas jego funkcjonowania” – wyjaśnia Małgorzata Miernik, Dyrektor ds. Projektów Franczyzowych z Grupy Orbis i Accor.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.