Wiceprezes Portu Lotniczego Lublin odwołany ze stanowiska. Kto zostanie następcą?

Tablica Odprawa/Przyloty w Porcie Lotniczym Lublin
Port Lotniczy Lublin | fot. Dominik Wąsik

Rzecznik prasowy Portu Lotniczego Lublin Piotr Janowski poinformował, że rada nadzorcza odwołała ze stanowiska wiceprezesa zarządu Włodzimierza Wysockiego. Tymczasowo spółką kieruje jednoosobowo Andrzej Hawryluk.

Włodzimierz Wysocki odwołany ze stanowiska wiceprezesa lotniska w Świdniku

9 lutego rada nadzorcza odwołała Włodzimierza Wysockiego z funkcji wiceprezesa zarządu spółki Port Lotniczy Lublin. Rada nadzorcza złożyła podziękowania dotychczasowemu wiceprezesowi Włodzimierzowi Wysockiemu, pozytywnie oceniając dotychczasową jego pracę na rzecz lotniska – informuje Piotr Jankowski, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Lublin.

Do czasu powołania nowego członka zarządu, zarządzanie portem lotniczym będzie realizowane przez jednoosobowy zarząd – prezesa Andrzeja Hawryluka. Na ten moment nie wiadomo, kto i kiedy zastąpi Wysockiego na stanowisku wiceprezesa.

W komunikacie spółki czytamy, iż podejmując decyzję, rada nadzorcza kierowała się koniecznością realizacji nowych wyzwań stojących przed lotniskiem takich, jak inwestycja w zakresie cargo, dywersyfikacja przychodów spółki, w szczególności, w zakresie działalności pozalotniczej oraz przygotowanie projektów z wykorzystaniem środków europejskich.

Włodzimierz Wysocki pełnił funkcję wiceprezesa dwukrotnie; najpierw w latach 2016-2019, ponownie stanowisko objął w lipcu 2021 r.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.