W Lublinie powstanie kino samochodowe. Ma być alternatywą dla tradycyjnych kin, które są zamknięte

kino samochodowe
Kino samochodowe | Zdjęcie ilustracyjne

W Lublinie powstanie kino samochodowe. O wydarzeniu poinformowali na Facebooku organizatorzy. Nie jest jeszcze znana dokładna lokalizacja ani program wyświetlania filmów, ale ma się pojawić lada dzień.

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce pojawi się propozycja dla mieszkańców Lublina spragnionych kinowych wrażeń. W obliczu trwającej pandemii koronawirusa – zamknięte są wszystkie kina. Alternatywą ma być kino samochodowe, które właśnie powstaje w Lublinie.

„W tym trudnym czasie życie towarzyskie w Lublinie zostało zredukowane do minimum. Restauracje, obiekty rekreacyjne i kulturalne są w większości zamknięte a imprezy anulowane. Aby zapewnić przyjemne wrażenia w czasie społecznego dystansu, uruchomiamy Auto Kino Lublin. Codziennie na dużym ekranie będą wyświetlanie popularne i lubiane przez wszystkich filmy” – czytamy.

Widzowie będą mogli oglądać filmy z własnego samochodu. Jak zapewniają organizatorzy, kino samochodowe jest realizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

Data rozpoczęcia kina samochodowego w Lublinie ma być podana w najbliższych dniach, podobnie jak ceny biletów i program. Zgodnie z zapowiedziami kino będzie działało od czwartku do niedzieli od godz. 20.00. A w weekendy odbywać się będą również pokazy rodzinne z popularnymi filmami dla dzieci od godz. 18.00.

Organizatorzy Auto Kino Lublin nie zdradzili lokalizacji, w której miałoby się odbywać kino samochodowe. Jak myślicie, gdzie w Lublinie można uruchomić tego rodzaju seanse? Czekamy na Wasze odpowiedzi w komentarzach.

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Jeszcze nie zdradzili lokalizacji, ale myślę że jak to przystało na prawdziwych Polaków już są protesty ;). Ot taka nasza specjalność Narodowa

 2. „Ja 29 kwietnia 2020 o 10:35
  Normalnie Ameryka.
  Smog wzrośnie za to”

  Jaki kurła smog? W jaki sposób?

 3. Super pomysł! Najlepsza lokalizacja myśle ze jest na dużych parkingach typu przed arena

 4. Ciekawe jak będzie z nagłośnieniem. Wystawią potężne głośniki czy przez radia samochodowe?

 5. Najlepsza lokalizacja to chyba parking przy felicity. Ktoś tu napisał o nagłośnieniu. Otóż w takich autokinach na zachodzie nagłośnienia nie ma. Dźwięk nadawany jest na falach FM i każdy odbiera dźwięk bezpośrednio ze swojego radia w aucie.

 6. Fejk jakich mało.Aż przykro patrzeć ile osób na fb sie nabrało. A pomysłodawca liczy kasę.