Tragedia w Galerii Olimp. Mężczyzna podszedł do barierki i skoczył. Nie udało się go uratować

Galeria Olimp
Galeria Olimp | fot. Dominik Wąsik

Nie żyje mężczyzna, który skoczył z pierwszego poziomu Galerii Olimp. Jego obrażenia były tak rozległe, że nie udało się go uratować. Zmarł na miejscu zdarzenia.

Wypadek w Galerii Olimp

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek (22.12) kilka minut po godz. 12 w Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o mężczyźnie, który spadł z pierwszego poziomu galerii handlowej.

Na miejscu interweniowała policja i zespół ratownictwa medycznego. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna podszedł pod barierkę przy ruchomych skodach na pierwszym poziomie i skoczył. Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować mężczyzny. Lekarz stwierdził jego zgon.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Jak przekazał nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, ze wstępnych ustaleń wynika, że to 67-letni mężczyzna. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Galeria handlowa nie została zamknięta, normalnie pracują punkty handlowe i usługowe.

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Gdzie uzyskać pomoc?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 (całodobowy) – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 (całodobowy) – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 (całodobowy) – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 (całodobowy) – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 – Numer alarmowy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. nie dla wszystkich święta to radosny czas, dla niektórych jest zbyt bolesny …

  2. 85% wszystkich samobójstw w Polsce to mężczyźni. głównie z powodu kobiet bo kobieta to terrorystka psychologiczna i mężczyźni nie wytrzymują. Sama jestem kobietą i widzę jak wredne są kobiety. Przemoc psychiczna ma płeć – to kobieta.