Startuje Słoneczny Wrotków. Park wodny nad Zalewem Zemborzyckim otwarty od najbliższego weekendu

Baseny Słoneczny Wrotków nad zalewem Zemborzyckim
Baseny Słoneczny Wrotków nad zalewem Zemborzyckim | fot. Słoneczny Wrotków

Słoneczny Wrotków ogłosił start sezonu 2023. Park wodny nad Zalewem Zemborzyckim będzie dostępny dla klientów już od najbliższego weekendu. Do 25 czerwca ośrodek będzie czynny tylko w weekendy. Sprawdź szczegóły.

Otwarcie Słonecznego Wrotkowa 2023

Kompleks basenów Słoneczny Wrotków ogłosił na swoich facebookowym profilu start sezonu 2023. Baseny nad Zalewem Zemborzyckim będą otwarte już od najbliższego weekendu, 10-11 czerwca. Klienci będą mogli korzystać z parku wodnego w godz. 11:00-19:00. W kolejne weekendy podobnie. Oczywiście pod warunkiem, że pogoda dopisze.

Pełną parą ośrodek ruszy wraz z końcem roku szkolnego. Od początku wakacji (26 czerwca) będzie czynny codziennie w godz. 11:00-19:00.

Na ten moment jeszcze nie wiadomo, jakie ceny będą obowiązywać w ośrodku.

Aktualizacja: MOSiR podnosi ceny biletów na Słonecznym Wrotkowie. Rodzina 2+1 za wypoczynek zapłaci teraz ponad stówkę [CENNIK]

Jakie atrakcje w Słonecznym Wrotkowie?

Kompleks Słoneczny Wrotków składa się z 5 basenów rekreacyjnych: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12-metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Na terenie obiektu znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia „anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia „cebula”, wodny plac zabaw, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, piaszczyste boisko do siatkówki, restauracja oraz zaplecze sanitarne.

W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci – brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń. W pobliżu znajduje się również wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne i rowery górskie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.