Poważna awaria w UPC – nie działa internet stacjonarny w całej Polsce – 27.04.2020

kabel internet
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Wszystko wskazuje na to, że doszło do poważnej awarii w UPC. Klienci mają problem z internetem stacjonarnym, który nie działa. Operator na razie nie poinformował o czasie usunięcia awarii.

UPC awaria internetu 27.04.2020

Już od kilku godzin mieszkańcy wielu regionów Polski zgłaszają problemy z internetem dostarczanym przez firmę UPC. Problem pojawił się kilka minut po godz. 18, ale wciąż pozostaje nie rozwiązany. UPC nie podaje informacji odnośnie trwającej awarii, a klienci zgłaszają problem zarówno z działaniem telewizji, jak i internetu.

Internetu UPC nie ma w takich miastach jak m.in. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Częstochowa, Poznań, Bydgoszcz, Lublin, Sopot, Gdynia, Kielce, Radom, Rzeszów i Łódź.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.