Po prawie dziesięciu latach zamyka się znana pizzeria w Lublinie. „Elektryczny prysznic odebrał nam pracę i źródło dochodu”

Pizzeria Rynek 5 zamknie się z końcem września
Pizzeria Rynek 5 zamknie się z końcem września | fot. Dominik Wąsik

17 listopada lokal obchodziłby dziesięciolecie. Niestety właściciele Pizzerii Rynek 5 w Lublinie żegnają się z klientami. Właściciele lokalu powiadomili w mediach społecznościowych, że kończą działalność z powodu dobijających cen energii.

Pizzeria z Lublina zamyka się po prawie 10 latach działalności

„Porażeni prądem — zamykamy naszą pizzerię. Elektryczny prysznic, ostatecznie odebrał nam pracę i źródło dochodu. Koszty prowadzenia działalności, biurokracja, podatki to ukryte łzy bezradności wobec systemu. 30 września będzie ostatnim dniem naszej działalności. Zapraszamy na pożegnanie. Uśmiechu nam nie zabiorą” – ogłosiła w czwartek Pizzeria Rynek 5 z Lublina.

Pizzeria Rynek 5 z Lublina powiadomiła o zakończeniu działalności
Pizzeria Rynek 5 z Lublina powiadomiła o zakończeniu działalności

Właściciele restauracji podziękowali na Facebooku za miłe słowa od klientów. Tych nie brakowało.

„Jesteśmy Państwu wdzięczni za wysokie oceny, za powroty, słowa uznania i krytyki” – czytamy.

Właściciele pizzerii nie chcą udzielać komentarza dotyczącego podjętej decyzji.

Dalsza część tekstu pod zdjęciem

Pizzeria Rynek 5 zamknie się z końcem września
Pizzeria Rynek 5 zamknie się z końcem września | fot. Dominik Wąsik

Przedsiębiorcy załamani rachunkami za prąd

Problem z rosnącymi rachunkami mają wszystkie firmy, zarówno małe, jak i duże i niemal z każdego sektora. Problemy zgłaszają też miasta i miejskie instytucje. Skala problemów ujawni się w najbliższych tygodniach, jak przedsiębiorcy będą dostawać nowe rachunki, a efekty będzie widać w pierwszych miesiącach nowego roku po liczbie upadłości przedsiębiorstw.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czekoladowy tez się zamyka pod koniec wrzesnia – ale tam to głównym powodem zamknięcia jest szefostwo – chamstwo i prostacy, którzy nie szanują za grosz pracownika.

  2. Inflacja, podwyżki swoją drogą ale w takim miejscu splajtować to kto tym zarządzał? Tylko jakiś nieudacznik mógł doprowadzić do ruiny.

  3. Pizza tam może była i dobra, kiedyś… Jak ostatnio byłam, to cena pizzy zbiła z nóg, i już nie była nawet tak dobra. Nie dziwię się, że zamknęli

  4. Ceny was powaliły? 😃😃😃😃😃 Tusk was powalił, jemu podziekujcie 😄🖐

  5. Los pagos
    Ty jesteś chory psychicznie iTuskofobiczny przejrzyj na oczy,obudź się !!!

  6. Mali przedsiębiorcy i rolnicy upadną, a za nimi ogromny rynek. Jesteśmy jak myszy w klatce do którego wpuszczono kota. Poprzednie rządy były źle, ale ten jest całkowicie antypolski.

  7. Kiedyś była dobra pizza, ale ceny mieli za wysokie i od lat tam nie chodzę. Pozatym żeby czekać na pizzę 1,h godziny to chyba lekka przesada. Wcale się nie dziwie ze nie mieli klientów. Dobrze, ze zamykają. W Lbn jest dużo więcej lepszych pizzeri.

  8. Tam zawsze były wszystkie stoliki zajęte, więc swoje przemyślenia odnośnie braku klientów to sobie zachowajcie. Po prostu lokal jest zbyt mały, żeby był rentowny. Bardzo szkoda, że nie zdecydowali się na inne miejsce bo razem ze spiralą to była najlepsza pizza na wschód od Odry