Ogromny paraliż. Naprawiają zerwaną trakcję trolejbusową. Sprawca odjechał z miejsca

Zerwana trakcja trolejbusowa na Placu Bychawskim
Zerwana trakcja trolejbusowa na Placu Bychawskim | fot. czytelniczka Ola

Plac Bychawski, ul. Wolska, ul. Lubelskiego Lipca ’80, ul. Kunickiego, ul. Fabryczna, al. Unii Lubelskiej, al. Piłsudskiego – na tych ulicach występują ogromne korki spowodowane zerwaną trakcją trolejbusową na pl. Bychawskim.

Zerwana trakcja trolejbusowa na Placu Bychawskim

Do zdarzenia doszło we wtorek (7.09) około godz. 14.40 na skrzyżowaniu ulic Plac Bychawski, 1 Maja, Kunickiego i Wolskiej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu ciężarowego wyjeżdżając z ul. 1 Maja w kierunku Kunickiego zaczepił ramieniem dźwigu hds trakcję trolejbusową, która następnie się zerwała.

Od świadków zdarzenia dowiedzieliśmy się, że kierowca samochodu ciężarowego po chwili wycofał i odjechał z miejsca zdarzenia. Na miejscu pracują już służby MPK Lublin, które naprawiają zerwaną sieć trakcyjną. W miejscu zdarzenia występują bardzo duże utrudnienia, a wręcz nawet paraliż. Apelujemy do kierowców o szukanie alternatywnych tras przejazdu.

Naprawa zerwanej trakcji trolejbusowej na skrzyżowaniu | fot. czytelniczka Ola

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.