Na Juwenaliach wystąpi łącznie 9 artystów w trakcie 2 dni. Organizatorzy ujawnili kolejną gwiazdę

Juwenalia w Lublinie
Juwenalia w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Już wiadomo, że w trakcie tegorocznych Juwenaliów, które potrwają 2 dni, wystąpi łącznie 9 artystów. Kilka dni temu pierwszym ogłoszonym artystą został PRO8L3M. Organizatorzy Juwenaliów właśnie ujawnili kolejną gwiazdę.

Polska Wersja na Juwenaliach

Juwenalia Politechniki Lubelskiej odbędą się w dniach 10 i 11 maja na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej. Impreza po raz pierwszy będzie biletowana. Zainteresowanie wejściówkami jest tak dużej, że po kilku godzinach zakończyła się sprzedaż pierwszej puli biletów.

Obecnie w sprzedaży jest druga i zarazem ostatnia pula biletów. Więc kto pierwszy, ten lepszy. Szczegóły dotyczące sprzedaży i cen biletów, dostępne tu: Bilety na Juwenalia rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zakończono sprzedaż pierwszej puli biletów. Od teraz jest drożej

Pierwszym artystą tegorocznych Juwenaliów został ogłoszony PRO8L3M. Właśnie organizatorzy Juwenaliów ogłosili drugą gwiazdę majowej imprezy. Jest nim zespół Polska Wersja. Wiadomo również, że w trakcie dwudniowych Juwenaliów na scenie wystąpi łącznie 9 artystów.

Zobacz także: Kizo zagra na Lublinaliach. To pierwszy ogłoszony artysta. Bilety w sprzedaży

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.