Lublin: Rozpoznajesz tego mężczyznę? Nie pamięta kim jest. Znaleziono go na torach – AKTUALIZACJA

DSC03430
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci zatrzymali w środę na terenie Lublina młodego mężczyznę. Znajdował się w okolicznościach zagrażających jego życiu. Mundurowi proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny, który dzisiaj po południu został odnaleziony na torach przy ul. Grodzickiego w Lublinie.

Znajdował się w okolicznościach zagrażających jego życiu, był częściowo wychłodzony. Została mu udzielona pomoc medyczna. Nie posiadał przy sobie dokumentów, kontakt z nim jest utrudniony, nie potrafi powiedzieć jak się nazywa.

Mężczyzna ma około 194 cm wzrostu, ubrany jest w szarą koszulkę, brązowe spodnie i czarne obuwie sportowe.

W zawiązku z tym policjanci wracają się z apelem do osób, które go rozpoznają, o kontakt z dyżurnym z „szóstki” pod nr tel. 81 535 46 61 lub 112.

AKTUALIZACJA

Dzięki przekazanym telefoniczne informacjom policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie ustalili tożsamość mężczyzny znalezionego w środę po południu na torach przy ul. Grodzickiego w Lublinie. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Lublina. Młody mężczyzna został już przekazany pod opiekę rodzinie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.