Lublin. Przyszedł pijany na egzamin na prawo jazdy, które wcześniej stracił za alkohol

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Mężczyzna stracił prawo jazdy za prowadzenie po alkoholu. Na ponowny egzamin przyszedł pijany, prawdopodobnie wypił dla odwagi. Nie zanosi się, żeby szybko odzyskał uprawnienia.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu policjanci dostali w piątek rano. Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie zawiadomili, że jeden z kursantów podszedł do części praktycznej egzaminu na prawo jazdy pod wpływem alkoholu. Egzaminatorka podczas manewrów na placu, wyczuła do 44-latka silną woń alkoholu.

Skierowaniu na miejsce policjanci ruchu drogowego dokonali badania trzeźwości 44-letniego mieszkańca gminy Chodel. Jak się okazało w organizmie miał promil alkoholu. Mężczyzna w takim stanie przyszedł zdać prawo jazdy kat. B, które wcześniej stracił za jazdę pod wpływem alkoholu.

Teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara 5 lat więzienia, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.