Lublin: Próbował włamać się do domu wybijając szybę. Kto go rozpoznaje?

350 146845 f
Ten sam mężczyzna wcześniej uszkodził domofon na sąsiedniej ulicy | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują młodego mężczyzny do sprawy usiłowania kradzieży z włamaniem do jednego z domów na terenie dzielnicy Dziesiąta. Wybił w drzwiach tarasowych szybę, lecz został spłoszony.

Do zdarzenia doszło w sobotę 11 maja około godz. 6.30 w jednym z domów na terenie dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Nieustalony dotąd młody mężczyzna przeskoczył przez ogrodzenie posesji. Następnie podbiegł pod drzwi tarasowe, w których wybił szybę i usiłował włamać się do domu, jednak został spłoszony przez domowników.

Jak się okazało ten sam młody mężczyzna pół godziny wcześniej na sąsiedniej ulicy (ul. Reja) w jednej z posesji uszkodził domofon. Poszkodowani wyrządzone straty oszacowali na prawie 4000 zł.

Do sprawy policjanci z III komisariatu policji poszukują mężczyzny widocznego na nagraniu. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym III komisariatu przy ul. Kunickiego lub tel.: (81) 535-58-00 lub 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Aktualizacja: Kryminalni z KWP w Lublinie zatrzymali dziś 22-letniego ob. Ukrainy. Mężczyzna jest podejrzany o usiłowanie kradzieży z włamaniem do domu.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.