Lublin. Ogromny pożar na Felinie. Ogień objął cały budynek. Trwa akcja gaśnicza

felin pozar budynku grygowej pancerniakow
Pożar budynku przy ul. Grygowej na Felinie w Lublinie | fot. czytelnik Artur

Ogromny pożar na Felinie w Lublinie. W chwili obecnej na miejscu pracuje 12 zastępów, a na miejsce zdarzenia wzywane są kolejne. Ogień objął cały budynek.

? AKTUALIZACJA: W Lublinie spłonął budynek magazynowy – zdjęcia z akcji gaśniczej

Informację o pożarze budynku biurowego połączonego z magazynem przy ul. Antoniny Grygowej 23 w Lublinie strażacy otrzymali w czwartek przed godz. 18. W budynku swoją siedzibę ma m.in. Komunalne Przedsiębiorstwo Robót Drogowych oraz serwis zajmujący się wymianą olejów w pojazdach.

Na miejscu z pożarem walczy obecnie 12 zastępów straży pożarnej, a kolejne zastępy są w drodze. Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Ogień objął cały budynek, trwa akcja gaśnicza.

Nagranie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.