Koniec bezpłatnych koncertów. Juwenalia Politechniki Lubelskiej biletowane

Juwenalia Politechniki Lubelskiej w Lublinie
Juwenalia Politechniki Lubelskiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Juwenalia Politechniki Lubelskiej po raz pierwszy będą płatne. Za koncerty na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej będą musieli zapłacić zarówno studenci PL, jak i inni uczestnicy Juwenaliów.

Juwenalia w Lublinie będą płatne

W maju Lublin ponownie zamieni się w studencką stolicę Lubelszczyzny. A to za sprawą Lubelskich Dni Kultury Studenckiej. W imprezach organizowanych przez lubelskie uczelnie wezmą udział nie tylko żacy uczelni, ale także tysiące młodych ludzi z całego regionu. Co roku w Lublinie bawi się dziesiątki tysięcy osób. Studentów do Lublina przyciąga nie tylko niesamowita atmosfera, ale także bogaty program poszczególnych imprez.

Podczas ubiegłorocznych Lubelskich Dni Kultury Studenckiej zorganizowano trzy imprezy: Juwenalia, Lublinalia i KULturalia. Na Juwenaliach wystąpili: Tribbs, Kubańczyk, ReTo, Guzior, Kabe x Miszel, O.S.T.R, Gibbs oraz Bajm i Beata Kozidrak. Na imprezie organizowanej przez samorządy studenckie czterech największych uczelni zagrali: Hodak, Video, Baranovski, Margaret, The Dumplings, Kacperczyk, Young Igi, Kuban, White 2115, Kult, Zalia, Michał Szczygieł, Julia Wieniawa i Mrozu. Na biletowanych KULturaliach dla publiczności wystąpili: Sylwia Grzeszczak, Happysad, Ania Karwan i Natalia Szroeder.

Juwenalia w Lublinie
Juwenalia w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Największym zainteresowaniem zawsze cieszyły się występy gwiazd na terenach Zielonych Politechniki Lubelskiej. Dotychczas Juwenalia były bezpłatne, jednak w tym roku Samorząd Studencki zdecydował, że wstęp na koncerty będzie biletowany, podobnie jak to ma miejsce już od dwóch lat na KULturaliach. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, w jakiej cenie będą bilety. Juwenalia Politechniki Lubelskiej 2024 odbędą się w dniach 10-11 maja.

Na ten moment Samorząd Studencki Politechniki Lubelskiej nie odpowiedział na nasze zapytania dotyczące planowanej imprezy. Zapytania ws. planowanych wydarzeń skierowaliśmy również do pozostałych samorządów studenckich z Lublina.

Zobacz także: Koniec bezpłatnych koncertów. Wstęp na Lublinalia będzie biletowany. Poznaliśmy ceny biletów

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.