Kolejny sklep sprawdza certyfikaty covidowe. Zaszczepieni klienci z pierwszeństwem

Sklep Flying Tiger w CH Lublin Plaza
Sklep Flying Tiger w CH Lublin Plaza

Czytelnicy powiadomili nas o kolejnej sieci, która zdecydowała się sprawdzać certyfikaty covidowe klientów, którzy chcą wejść do sklepu. Zaszczepione osoby są wpuszczane z pierwszeństwem.

Certyfikaty covidowe w Flying Tiger Copenhagen

Przed kilkoma dniami pisaliśmy o pierwszym sklepie w Lublinie, który zaczął sprawdzać certyfikaty covidowe klientów [Pierwszy sklep w Lublinie zaczął sprawdzać certyfikaty covidowe. Niezaszczepieni dostają paski i stoją w kolejce].

Zostaliśmy powiadomieni o kolejnej sieci sklepów, która również zdecydowała się na weryfikowanie certyfikatów covidowych lub negatywnych wyników testu na COVID-19. Tą siecią jest Flying Tiger Copenhagen. W tym konkretnym przypadku chodzi o sklep mieszczący się w centrum handlowym Lublin Plaza.

„Zgodnie z regulacjami obostrzeń wprowadzonymi 15 grudnia, osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 oraz o statusie równoważnym nie wliczają się do obowiązujących limitów. Okazanie dokumentu potwierdzającego jedną z tych rzeczy jest całkowicie dobrowolne i zezwala na wejście do sklepu niezależnie od liczby przebywających w nim osób” – wyjaśnia swoją decyzję sieć Flying Tiger Copenhagen.

Przypomnijmy, że od 15 grudnia zaostrzony został limit w kawiarniach i restauracjach — przebywać może w nich tylko 30 proc. klientów. Do limitu tego nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego certyfikatu COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, negatywnym teście czy byciu ozdrowieńcem.

Osoby posiadające jeden z powyższych dokumentów są wpuszczane do sklepów i innych lokali z pierwszeństwem wejścia. Osoby niezaszczepione muszą poczekać w kolejce, aż zmieszczą się w limicie.

25 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Przepraszam na jakiej podstawie prawnej tak robią, bo jak przypominam sobie – ta sprawa nie ma umocowania jeszcze w żadnej ustawie. A więc sklep łamie prawo…..

 2. Robią sobie i innym krzywdę. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu. To się źle skończy. Rząd wali firmy w dupę bez mydła a oni się jeszcze cieszą, bo ludzki pan nie zamknął firmy a wprowadził nielegalne obostrzenia, które nie mają racji bytu. Ci którzy to wprowadzają ochoczo niech później nie płaczą jak im rządzący podnoszą podatki itp. albo każą zamknąć firmę.

 3. 1185201,54zł w ramach pomocy z betonowej dla gospodarki tarczy rządowej dla firmy Flying Tiger Copenhagen (TIGER WARSAW sp. z o.o.) NIP: 5222988977

 4. To niech przy kolejnym lockdownie, niech sobie sklep radzi sam, a nie z naszych pieniędzy wyciągając łapska bo pieniążki z tarczy.

 5. Na jakiej podstawie? A no na takiej na jakiej nie wpuszczają do klubów dresiarzy.

 6. „Osoby niezaszczepione muszą poczekać w kolejce, aż zmieszczą się w limicie”…
  już widzę te kolejki… aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahhaha

 7. to gratuluje ignorancji, że nie znasz tak prężnie rozwijającej się sieci, która na Polskim rynku jest od 10 lat, ma 45 sklepów w Polsce i prawie 1000 na świecie xDDDD

 8. Wysyłajmy, gdzie się da…nie można segregować ludzi. To bezprawne i nieludzkie. Ja i moi znajomi byliśmy stałymi klientami Tigera. Właśnie straciliście kilkunastu klientów…mam nadzieję, że za nami pójdą inni…wstyd, Tigerze, wstyd

 9. Mam nadzieję że Lubelszczanie odpowiednio potraktują to chamstwo. Trzymam za was kciuki

 10. „niedługo bez certyfikatu nie wejdziesz do TOJ-TOJA.”….
  to naleję obok lub na tojtoja… i tak zrobi większość ludzi na getto sklepy…

 11. W innych sklepach pada tylko pytanie, czy posiadają Państwo certyfikat, absolutnie nie trzeba pokazywać…klient wchodzi na własną odpowiedzialność, a ci nadgorliwcy postanowili pokazać władzę, bo …mogą…mam nadzieję, że odbije im się czkawką…won z Polski…

 12. Gdzie ten swiat zmierza… I najlepsze tlumaczenie, ze wystarczy DOBROWOLNIE okazac certyfikat. Takie dobrowolne, ze bez okazania nie wejdziesz 😂😂😂😂 cyrk.

 13. Od tej pory niech se sami kupują ten cały chiński badziew….w kraju, gdzie 50 % ludzi ma w nosie szczypawki, w którym wyciągają łapska po chajs z tarczy, na którą składają się wszyscy obywatele w swoich podatkach również ci bez certyfikatów, wypad z Polski….ludzie, którzy bedą w tym miejscu zostawiać swoje ciężko zarobione pieniądze to i…ci…

 14. My w Polsce segregujemy śmieci, nie ludzi. Być może w Kopenhadze jest inaczej, jeśli tak to wracajcie tam skąd przyszliście. Stop segregacji sanitarnej!!!

 15. Dlaczego cenzurujecie i blokujecie komentarze ? Kolejne ,,wolne” media ? Nie macie też poczucia przyzwoitości i uczciwości ?

 16. Olać takie sklepy prowadzące segregację. Jak im braknie na zusy, wypłaty i podatki to się sami o pamiętają.