„Ja Jestem” – daj Bogu czas, by mógł mówić do Twojego serca podczas 24-godzinnego uwielbienia już 30 września w Lublinie!

Jajestem Noc Uwielbienia Lublin
Ja Jestem 24-godzinne Uwielbienie Lublin Wrzesień 2023

Z Bogiem możemy się spotkać w różnych sytuacjach – modląc się w domu, idąc na Eucharystię, Adorację, czy rozważając Słowo Boże. Doświadczamy Jego dobroci i miłości na każdym kroku. Skąd więc zaproszenie na halę sportową Globus? Dlaczego w takim miejscu chcemy się razem spotkać i uwielbiać Boga?

Wielkie 24-godzinne uwielbienie w Lublinie

Idea spotkania modlitewnego JA JESTEM powstała na modlitwie. Organizatorzy usłyszeli przynaglenie do wyjścia do szerszego grona ludzi, zaproszenia świadków wiary i uwielbienia Boga za to, że po prostu JEST. Wcześniej już dwukrotnie w Lublinie były organizowane podobne spotkania 24-godzinne, pod hasłem LUBLIN UWIELBIA. Tym razem zmiana nazwy spotkania, gdyż czujemy, że Bóg chce szczególnie powiedzieć, że JEST.

Niezwykłe chwile w duchu modlitwy i wiary

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zaprosili wielu gości, którzy będą mówić konferencje, prowadzić modlitwę, uwielbienie, grać i śpiewać na cześć Boga. Przede wszystkim łączy ich jedno. Wszyscy są świadkami tego, że życie z Bogiem nadaje mu sens i smak. Każdy z nich nie tylko na takich wydarzeniach, ale przede wszystkim w swojej codzienności żyje blisko Boga. W swojej posłudze pokazuje, że w życiu, w którym często napotykamy wiele przeszkód, czy zmagań warto oprzeć się na Bogu i zbudować na Nim mocny fundament.

Może właśnie w tym momencie jest Ci trudno i nie wiesz, jak sobie poradzić w tej sytuacji. Zapraszamy Cię, byś dał Bogu szansę, by mógł przemienić Twoje życie.

Goscie Jajestem2023
Wyjątkowi goście podczas Jajestem 2023 w Lublinie w Hali Globus fot. JAJESTEM

Oto kilku gości 24-godzinnego uwielbienia JA JESTEM w Lublinie

Podczas JA JESTEM, odbędzie się modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, prowadzona przez Marcina Zielińskiego. Pochodzi on ze Skierniewic, studiuje teologię i całym swoim życiem pokazuje, że doświadcza tego, że BÓG JEST.  Otrzymał on aprobatę Abp. Stanisława Budzika Metropolity Lubelskiego na posługę w Lublinie.

MARCIN ZIELIŃSKI

Marcin Zieliński jajestem
Marcin Zieliński wyjątkowy gość wydarzenia JAJESTEM w Lublinie fot. JAJESTEM

Jeśli doświadczasz w swoim życiu trudów emocjonalnych lub fizycznych, zapraszamy Cię. Razem z Marcinem będziemy się modlić, by Bóg zadziałał w Twoim życiu, by pomógł Ci w tym, z czym obecnie się mierzysz. By dał wytchnienie, dodał sił, a być może rozwiązał również problemy, które wydają Ci się nie do rozwiązania.

JUDE ANTOINE

JUDE ANTOINE JAJESTEM
Jest katolickim świeckim misjonarzem z doświadczeniem posługi w 40 krajach na świecie | fot. JAJESTEM

Kolejnym naszym gościem jest Jude Antoine, który pochodzi z Malezji. Jest on świeckim misjonarzem, który posługuje w ponad 40 krajach świata. W swoich nauczaniach mówi dużo o Bożej miłości, która przychodzi, by uzdrawiać każdego z nas. W dzisiejszym świecie często doświadczamy różnych zranień – od rodziny, przyjaciół, osób z pracy, czy szkoły. Często szukamy tej jedynej miłości, która by nie zawiodła. Opierając się tylko na ludziach, często cierpimy. Jude będzie prowadził nas do tej jedynej Miłości, która nigdy nie zawodzi – czyli do Boga.

LAVINA I ALICIA ANTOINE

Alicia i Lavinia Antoine uczestniczki wydarzenia Ja Jestem
Goście Ja jestem: Alicia i Lavinia Antoine posługują w wielu krajach i inspirują tysiące młodych ludzi poprzez nauczanie, modlitwę, lekturę Pisma Świętego fot. JAJESTEM

Chcemy też w czasie tego wydarzenia pokazać, że Bóg przychodzi także do młodego pokolenia. Siostry Alicja i Lavina mimo swojego wieku już od kilku lat w wielu krajach inspirują młodych ludzi poprzez swoją posługę. Wskazują jak młode pokolenie, może iść za Bogiem i pokazują, jak jest to wspaniałe doświadczenie.

Z tego nauczania skorzystają zarówno ci, którzy mają młodzież w swoich rodzinach, jak i ci, którym los tej grupy leży na sercu. Zapraszamy również samych młodych, którzy przecież nieustannie szukają swojej drogi w życiu. Warto więc, by oparli ją na mocnych fundamentach.

Ja jestem — propozycje dla najmłodszych uczestników

Serdecznie zapraszamy najmłodszych do udziału w STREFIE DZIECI podczas wydarzenia JA JESTEM. Przygotowaliśmy dla nich przestrzeń do wyrażania radości płynącej z wiary. Podczas dwóch dwugodzinnych bloków w sobotę i niedzielę nasza ekipa zaopiekuje się Twoimi pociechami (w wieku 3-8 lat) oraz zorganizuje dla nich ciekawe zajęcia — „Opowieści biblijne”. Będzie to aktywny czas wspaniałej zabawy i modlitwy.

W programie:

  • śpiewanie dziecięcych piosenek religijnych przy akompaniamencie ukulele
  • tańce z kolorowymi chustami
  • gry i zabawy
  • poznanie historii biblijnych
  • zagadki i łamigłówki
  • aktywność plastyczna
  • zabawy darmowe — odgrywanie scenek biblijnych

Zaproszenie dla najmłodszych na wydarzenie Ja Jestem:

Okazja do refleksji, odkrycia prawdy o sobie i rozwoju relacji z Bogiem

Całodniowe uwielbienie  to wyjątkowa okazja, by oderwać się od codziennego zgiełku i poświęcić czas na rozwijanie relacji z Bogiem. Nasze spotkanie trwa aż 24 godziny. Zapraszamy, by spędzić z nami całą dobę lub wybrać dla siebie najbardziej interesujące i inspirujące spotkania, lub bloki.

Odwiedź Strefę Młodych, Strefę Adoracji lub Modlitwy Wstawienniczej. Przyjdź i doświadcz niezwykłej obecności Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

„Ja Jestem” to wydarzenie, które może przynieść Ci głęboką radość, spokój i duchową odnowę. Dlatego nie przegap tej wyjątkowej okazji i już dziś kup bilet (https://jajestem.pl/) na to wyjątkowe wydarzenie pełne nieopisanej miłości Boga.

Czekamy na Ciebie!

Więcej o wydarzeniu przeczytasz tutaj:

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.