ISTO – najskuteczniejsza metoda walki z nadwagą!

Żeby chudnąć, trzeba jeść

Siedzący tryb życia, brak aktywności, fast food – ten schemat jest Ci znany? Powinieneś wiedzieć, że są to nawyki, które z pozoru wydają się niegroźne, a w rzeczywistości sieją spustoszenie w Twoim organizmie! Spędzając prawie całe dnie przed komputerem w pracy lub w domu przed telewizorem i podjadając niezdrowe przekąski, czy też zajadając się burgerami, można doprowadzić się do poważnych chorób takich jak: nadwaga, choroby serca, cukrzyca, miażdżyca, a nawet nowotwory! Według statystyk aż ponad 80 chorób jest dietozależnych, a ponad dwanaście milionów Polaków cierpi na różnego rodzaju schorzenia związane z nieprawidłowym odżywianiem. Jednym z najpoważniejszych problemów zależnych od diety jest otyłość, która zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych. Wiele osób otyłych próbuje walczyć ze swoją chorobą, stosując głodówki, które są równie szkodliwe. Aby czuć się dobrze w swoim ciele, cieszyć się szczupłą sylwetką, a przede wszystkim być zdrowym nie należy się głodzić! Trzeba jeść, jednakże tylko zdrowa dieta połączona z aktywnym trybem życia może pomóc pozbyć się zbędnych kilogramów i wrócić do zdrowia. W nowym gabinecie dietetycznym ISTO w Lublinie profesjonalni dietetycy udowadniają, że można zmienić nawyki, zyskać wymarzoną sylwetkę, zdrowie fizyczne i świetne samopoczucie! Skuteczna metoda odchudzania ISTO może pomóc i Tobie!

Czas na zmiany!

Powszechnie uważa się, że metamorfoza zaczyna się w głowie. To właśnie świadoma decyzja jest początkiem zmiany stylu życia i nawyków. Następnie profesjonalnie dobrana dieta, ćwiczenia i konsekwencja w działaniu. To, co jemy każdego dnia i co robimy z własnym ciałem, wpływa na nasze życie, na to jak wyglądamy i jak się czujemy.

Chciałbyś wyglądać i czuć się lepiej, zyskać pewność siebie i przestać się wstydzić swojej wagi? Dietetycy, z nowego lubelskiego gabinetu dietetycznego ISTO przy ul. Fantastycznej 8, pomogą Ci osiągnąć Twój cel. Wystarczy jedynie trochę wiary i motywacji, pozytywne nastawienie i chęć zmiany, a gwarancja pozytywnych efektów murowana! Jeśli chcesz schudnąć, poprawić znacząco jakość swojego życia, poczuć się atrakcyjnie i zdrowo – to program ISTO jest dla Ciebie!

Dieta online

W gabinecie ISTO Dietetyk Lublin poznasz odpowiedzi na kluczowe pytania: Których produktów unikać? Które mają największe znaczenie dla naszego zdrowia? Czego nie powinno się ze sobą łączyć? Jak wystrzegać się glutenu, konserwantów i sztucznych barwników? Ile i co jeść? Jak wreszcie przyrządzać potrawy, by zachowały jak największą ilość cennych składników i witamin? Będziesz mógł skorzystać z porad dietetyków różnych specjalności bez wychodzenia z domu i dojeżdżania! Dietetycy oferują zarówno pojedyncze specjalistyczne konsultacje, jak i specjalnie przygotowane dla Ciebie pakiety konsultacji on-line. Program odchudzania ISTO jest najskuteczniejszą drogą do trwałego zrzucenia zbędnych kilogramów. Specjaliści w trakcie trwania kuracji angażują się i stale kontrolują, dzięki czemu Twoja motywacja będzie zawsze na wysokim poziomie. Dodatkowo wszelkie sprawy są omawiane na bieżąco. Co zyskujesz dzięki diecie on-line? Przede wszystkim możesz korzystać z usług i pomocy dietetyków bez wychodzenia z domu, specjaliści prowadzą konsultację o różnych porach dnia, również w weekendy! Teraz już nic Cię nie ogranicza!

Nasi specjaliści

Nasz doświadczony zespół składa się z dietetyków z zawodu i zamiłowania i powstał, by pomagać ludziom w ich drodze ku lepszemu zdrowiu, samopoczuciu i jakości życia. Opiera się na holistycznym podejściu do człowieka, zdrowia i jego piękna oraz promowaniu zdroworozsądkowego podejścia do odżywiania. Dietetycy z ISTO, każdego Pacjenta traktują indywidualnie, począwszy od pierwszej wizyty, skończywszy na jego pełnej samodzielności. Poznaj specjalistów z gabinetu dietetycznego ISTO!

Grzegorz Kowaluk – dietetyk, doktorant Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, założyciel gabinetu dietetycznego ISTO, w którym przez 15 lat udzielał konsultacji. Aktualnie nadzoruje w nim pracę zespołu dietetyków, poświęcając się jednocześnie pracy naukowej. Od kilkunastu lat zajmuje się problematyką żywienia i treningu indywidualnego. Specjalizuje się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stał się popularny dzięki dużemu wkładowi i zaangażowaniu w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od wielu lat prowadzi szkolenia, audycje radiowe, udziela wywiadów i konsultacji Pacjentom z Polski i zagranicy. Jego portfolio stanowią tysiące zrzuconych kilogramów i wieloletnie doświadczenie dietetyczne, psychologiczne i trenerskie. Uczy Pacjentów jak zdrowo się odżywiać, aby być zdrowym i zachować dobrą sprawność.

Ilona Aleksandrowicz – dietetyk, absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jest również Instruktorem Fitness – uwielbia pracę z ludźmi i podchodzi do swoich podopiecznych w sposób indywidualny.  Jak sama mówi „Pełnowartościowa dieta daje pełne odżywianie organizmu, dzięki temu jest on w stanie poradzić sobie ze wszystkimi przeciwnościami i być w pełni energii”. Nieustannie pogłębia wiedzę poprzez czynne i bierne uczestnictwo w konferencjach naukowych. Angażuje się również w promocję zdrowia oraz właściwych nawyków żywieniowych wśród dzieci. Docenia pracę z nimi, stale poszerzając swoje kompetencje w tym zakresie.

Karolina Jachimowicz – dietetyk,absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Uwielbia pracę i kontakt z ludźmi. Interesuje się zdrowym odżywianiem i stylem życia od 9 lat, a od 5 lat prowadzi profil na Instagramie o tej tematyce o nazwie @kjhealthy. Jest autorką wielu tekstów popularnonaukowych, a także zastępcą redaktora naczelnego czasopisma Journal of Nutrilife. Stale się szkoli oraz poszerza zakres swojej wiedzy na różnych kursach o tematyce żywienia człowieka. Występuje na konferencjach naukowych w roli prelegenta.

Patrycja Łukanty – z wykształcenia biolog i dietetyk, absolwentka dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Ukończyła szkolenie SOIT, zakończone egzaminem i wpisaniem na listę „Specjalistów polecanych insulinoopornym”. Posiada tytuł „Dietetyka przyjaznego chorym na celiakię”. Nieustannie rozwija się i podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach i kursach specjalistycznych. Do Pacjentów podchodzi w sposób holistyczny. Nie stosuje gotowych schematów i zaleceń. Traktuje każdego indywidualnie. Programy i zalecenia żywieniowe układa w oparciu o aktualny stan zdrowia, wyniki badań krwi, analizując wywiad zdrowotno-żywieniowy. Uważa, że to, co się spożywa, ma wpływ nie tylko na ciało, ale również na psychikę i ogólne samopoczucie.

Michał Krukowski – dietetyk, absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Dzięki studiom mógł m.in. samodzielnie rozwinąć wiedzę z dziedzin dietetyki, która najbardziej go interesuje, a także poznać fundament funkcjonowania organizmu człowieka. Dietetyka jest jego pasją na równi ze sportem, który towarzyszy mu przez całe życie. Interesuje się dietetyką kliniczną, gdzie choroby endokrynologiczne, autoimmunologiczne i alergie wiodą prym w tej kategorii chorób. Najważniejsze dla niego we wszystkich dziedzinach dietetyki jest wyrabianie zdrowych nawyków żywieniowych, co obiera za podstawę swojego działania. Nieustannie rozwija swoją wiedzę poprzez kursy, szkolenia i konferencje m.in. „Polskiego Towarzystwa dietetyki”. Czerpie przyjemność z pomocy innym.

Zakres konsultacji dietetycznych:

Gabinet dietetyczny ISTO jest nie tylko dla osób z otyłością i nadwagą. W ISTO dietetycy różnych specjalności regulują dietę, uczą zdrowych relacji z jedzeniem. Układają diety Pacjentom z różnymi schorzeniami: nadciśnieniem, chorobami endokrynologicznymi jak PCOS, chorobami nowotworowymi, zaburzeniami pracy tarczycy, chorobami autoimmunologicznymi (Hashimoto, RZS, PCOS, celiakia), insulinoopornością, cukrzycą typu I i II, przewlekłymi i ostrymi zapaleniami trzustki, niedożywieniem organizmu, alergią i nietolerancją na składniki pokarmowe (diety eliminacyjne), chorobami układu pokarmowego (m.in. refluks przełykowo-żołądkowy, choroba wrzodowa, jelito drażliwe), zaburzeniami pracy układu krwionośnego, zaburzeniami gospodarki węglowodanowej (cukrowej), zaburzeniami gospodarki lipidowej (dyslipidemia), chorobami skóry (trądzik, łuszczyca), chorobami zwyrodnienia stawów, kobietom w ciąży, matkom karmiącym, dzieciom, młodzieży i osobom starszym, wegetarianom i weganom. Ponadto zajmują się dietetyką sportową (układaniem diet sportowcom i osobom aktywnie fizycznym). Lepsze samopoczucie i zdrowie w zasięgu Twojej ręki!

Praca dla dietetyków

Jesteś dietetykiem, chcesz rozpocząć swoją własną praktykę lekarską i potrzebujesz funkcjonalnego i w pełni wyposażonego gabinetu? Możesz wynająć go w ISTO! To gwarancja gabinetu w pełni wyposażonego, przeznaczonego do konsultacji dietetycznych, z parkingiem i dobrym dojazdem. Dodatkowo masz możliwość prowadzenia kalendarza wizyt oraz podstronę na stronie internetowej, która umożliwi Ci zaprezentowanie siebie i swojej oferty potencjalnym Pacjentom oraz dedykowaną skrzynkę mailową. Dobra lokalizacja, w której znajduje się gabinet (ul. Fantastyczna 8, dzielnica Czuby), pozwoli Ci znaleźć pacjentów i korzystnie wpłynąć na Twój wizerunek. ISTO oferuje dogodne godziny pracy (8:00-20:00) z możliwością rozszerzenia zgodnie z Twoimi potrzebami. To bardzo dobry sposób współpracy bez uwzględniania kosztów stałych, odpłatność jest tylko za Pacjenta.

Chcesz dowiedzieć się więcej i być na bieżąco z ofertą ISTO? Odwiedź ich profil na Facebooku: www.facebook.com/dietetyklublinisto/. Masz pytania? Zadzwoń: 575 502 600WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.