Dwie „szóstki” w czwartkowym losowaniu w Lotto! Obie wygrane padły w Lublinie

szóstka lotto losowanie wygrana
Wyniki Lotto i Lotto Plus | fot. Dominik Wąsik

To wyjątkowy dzień dla graczy Lotto z Lublina! We wczorajszym losowaniu padły dwie „szóstki” o wartości 4 975 737,60 zł każda. Jedna została trafiona w punkcie LOTTO przy ul. Władysława Jagiełły 1 (Stokrotka) a druga na lotto.pl.

Wygrana Lotto 28.04 22 Lublin

Szczęśliwe liczby wylosowane w Lotto 28 kwietnia to: 8, 9, 12, 20, 28, 44. W czwartkowym losowaniu Lotto wygrana wynosiła aż 4 018 515,60 zł. Totalizator Sportowy poinformował, że gracze wybrali metodę na chybił trafił. Obecnie stolica województwa lubelskiego liczy łącznie 21 głównych wygranych w Lotto, z czego 3 w Lotto Plus. Lista Lottomilionerów w Polsce liczy już 1446 pozycji.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Mówi się ze od dawna że często losowania są ustawiane, ciągłe kumulacje. Często powtarzające się liczy po sobie. Odkąd zbieraniem danych zajmują się komputery teraz, a terminale są nowoczesne i oparte na systemie operacyjnym.
    I co ? Po kilku kumulacjach właśnie padły dwie wygrane, jedna w Lublinie a druga na „Lotto.pl” na tysiące kolektur w Polsce i uwaga: setki tysięcy kombinacji na lotto pl. akurat też padła podzielona na pół dla grającego z Lublina ?
    Wszytko widać, to szyte grubymi nićmi…