Brutalne pobicie dostawcy pizzy w Lublinie. Bili, kopali i skakali po jego głowie. 36-latek trafił do szpitala

Brutalne pobicie pracownika pizzerii w Lublinie
Brutalne pobicie pracownika pizzerii w Lublinie | fot. nadesłane

Sobotniej nocy w Lublinie doszło do brutalnego pobicia 36-latka. Napastnicy bili, kopali i skakali po głowie poszkodowanego. Policjanci zatrzymali jednego ze sprawców. Jak udało nam się ustalić, jest on powiązany ze środowiskiem pseudokibiców lubelskiego klubu piłkarskiego.

Pobili dostawcę pizzy, bo myśleli, że jest bolciarzem

Do zdarzenia doszło w sobotę (27.05) około godz. 20.40 przed sklepem Kropka przy ul. Lipińskiego w Lublinie. O całej sytuacji powiadomił nas właściciel pobliskiej pizzerii Robimy Pizze Lublin. Przed tym sklepem grupa agresywnych mężczyzn brutalnie pobiła jednego z jego pracowników.

36-latek podjechał służbowym autem do sklepu Kropka zrobić zakupy. Gdy wyszedł, przy jego aucie stała grupa mężczyzn. Z relacji poszkodowanego wynika, że mężczyźni stwierdzili, że jeśli jest czarnoskóry to na pewno jeździ na Bolcie i ma ich zawieźć w wyznaczone miejsce. Po tym wsiedli do jego samochodu.

„Krystian podczas próby tłumaczenia, że jest pracownikiem pobliskiej pizzerii, najpierw został opluty w twarz, a później wynikła szarpanina. Grupa pięciu mężczyzn powaliła go na ziemię, po czym kopali go i skakali mu po głowie” – opisuje właściciel pizzerii.

Pobity mężczyzna trafił z obrażeniami ciała do szpitala, a sprawa została zgłoszona na policję. Policjanci zatrzymali już jednego ze sprawców pobicia. Z naszych ustaleń wynika, że jest on powiązany ze środowiskiem pseudokibiców jednego z lubelskich klubów piłkarskich.

„Pod tym sklepem codziennie jest spęd masy pijanych osób. Nie raz zwracaliśmy uwagę policji, dlaczego nic z tym nie robią. Nieraz nasi kierowcy zostawali zaczepiani poprzez zbiegowisko pod tym sklepem. Jak wiadomo gwardia porządku sklepu i pustych butelek zawsze jest silna w grupie, sam na sam jedynie potrafią opróżnić szybką setkę” – mówi właściciel pizzerii.

Do sprawy wrócimy w poniedziałek.

Brutalne pobicie pracownika pizzerii w Lublinie
Brutalne pobicie pracownika pizzerii w Lublinie | fot. nadesłane

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ciekawe jakiego klubu piłkarskiego 😀 Zakała lubelskiego sportu, afera za aferą od dołu do góry od lat, a pieniążki lecą grubym strumieniem z roku na rok więcej.

  2. Teraz każdemu ze sprawców powinno się wyciąć jedną nerkę. Przynajmniej komus by się pomogło. Tylko pytanie, kto by chciał mieć w sobie nerkę z takiego śmiecia.

  3. To nie kibice tylko kibole. A kibole to bandyci. Ten czarny pracuje nie kradnie, kibole często ludzie z wyrokami rujnują Polskę. To kibole odwalają masoński plan upadku wartości. Każdy kibic noszący barwy klubu powibien gardzić kibolami.

  4. Miki, dlaczego jedną nerkę? Po 2 wyciąć 🙂 Przecież jak się patrzy na tych ludzi, jak wracają po meczu, to nie ma tam nikogo normalnego… Strach iść obok.

  5. Szkoda mi tego człowieka, wygląda na dobrą osobę i ma takie smutne oczy w tej chwili… 💔

  6. Kowalski – .A ty co reprezentujesz nazywajac chlopaka ,, czarny”???😏

  7. Zamknąć wszyskich tych pseudokibiców. Dziwne, że większość z nich nie siedzi za takie głośne akcje co wyprawiają. W kilku są odważni, a przychodzi co do czego to wystawiają kolegów na komendzie i płaczą. Od dawna wiadomo, ze motorowcy współpracują z organami ścigania a robią z siebie wielkich zasadowcow. Widać jakie wartości maja chłopaki.Niech ktoś się za nich porządnie weźmie może nareszcie nie będą się bezkarnie panoszyć po mieście bezmózgowia.

  8. powiazany ze srodowiskiem pseudokibicow xd a ja slyszalem ze byl powiazany ze srodowiskiem platformy obywatelskiej