Action zamknięty. Ktoś poinformował, że w sklepie jest bomba

Interwencja policji i straży pożarnej w związku z alarmem bombowym w sklepie Action
Interwencja policji i straży pożarnej w związku z alarmem bombowym w sklepie Action | fot. czytelniczka Iwona

Sklep Action został zamknięty w związku z informacją o rzekomej bombie. Na miejscu pracują policjanci i straż pożarna. Zdecydowano się na ewakuację pracowników i klientów sklepu.

Ewakuacja Action Lublin

Informację o podłożonym ładunku wybuchowym w sklepie sieci Action przy ul. Orkana w Lublinie policjanci otrzymali w piątek (17.12) około godz. 11:40. Z przekazanych informacji wynikało, że na profil sklepu wpłynęła wiadomość o podłożonej bombie w obiekcie. Sklep zarządził ewakuację klientów i pracowników, a następnie powiadomił służby ratunkowe.

Action został tymczasowo zamknięty, a na miejscu pracują policjanci z grupy rozpoznania. Policjanci przeprowadzają rozpoznanie minersko-pirotechniczne, lecz wszystko wskazuje na to, że informacja o podłożonym ładunku wybuchowym jest fałszywa. Z obiektu ewakuowano ok. 30 osób. Sklep będzie zamknięty do czasu zakończenia pracy służb ratunkowych.

Zobacz także: Pierwszy sklep w Lublinie zaczął sprawdzać certyfikaty covidowe. Niezaszczepieni dostają paski i stoją w kolejce

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zaczeli podobno bezprawna segregacje Polakow robic ze wzgledu na stan zdrowotny xD

  2. Zapewne zrobił to jakiś niezaszczepiony kretyn, który wyczytał w sieci, że sklep poniża innych niezaszczepionych, nakazując im czekać przed sklepem.

  3. Niepotrzebna akcja, ten sklep który myślał że sobie zrobi darmową reklamę sam się zaorał antyreklamą wprowadzając nielegalne i głupie zasady segregacji sanitarnej!!!
    Nie wiem co oni chcieli osiągnąć i co pokazać…?
    Podobna akcja jak z tą wyższą szkołą która zabroniła wejścia niezaszczepionym studentom i nauczycielem… a przed wejściem tego „dekretu” rektora się wycofano z niego… ale fake newsy poszły w świat że…

  4. Szkoda wielka, że ktoś robi taką siarę. Na pewno jakiś zawistny niezaszczepiony kretyn. Zaraz zaczną się stereotypy, że Lublin to „stan umysłu”.

  5. Haha chyba ktoś nie wytrzymał i zemścił się za nazistowskie zapędy kierownika tego sklepu do segregacji ludzi 😀

  6. Już wiem gdzie nie robić zakupów, bojkotuję te sklepy podobnie jak kilku innych producentów, lokale typu bary/restauracje, za segregację sanitarną czy to klientów czy swoich pracowników.