Drwal 2021 w McDonald’s. Od kiedy Burger Drwala w McDonalds?

kanapka burger drwala
Kanapka Burger Drwala w McDonalds

Kanapka Drwala 2021/2022 – od kiedy Burger Drwala w ofercie McDonald’s? Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie „kiedy Burger Drwala w McDonalds?”, to ten post jest dla Ciebie.

Drwal 2021 / 2022 w McDonald’s

Burger Drwala to jedna z najpopularniejszych sezonowych kanapek, które możemy zjeść w restauracjach McDonald’s w całej Polsce. Kanapka Drwala zadebiutowała w McDonald’s w 2014 roku. Od tamtej pory w sezonie zimowym jest dostępna w sezonowym menu.

Drwal w McDonalds w edycji 2020/2021 był dostępny w różnych 5 wersjach:

  • Burger Drwala z wołowiną
  • Podwójny Burger Drwala
  • Burger Drwala na ostro
  • Burger Drwala z żurawiną
  • Burger Drwala z kurczakiem

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w linku poniżej.

Burger Drwala McDonald’s. Ile kosztuje Drwal? Cena, rodzaje, skład, kcal

Od kiedy Drwal w McDonald’s 2021/2022?

McDonald’s nie opublikował jeszcze żadnej informacji na temat tego, od kiedy Burger Drwala 2021/2022 pojawi się w restauracjach McDonalds w Polsce. Jeśli tylko pojawi się jakaś wiadomość, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy jednak, że w ubiegłym roku akcja rozpoczęła się pod koniec listopada. Niewykluczone zatem, że podobnie będzie i w tym roku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Burger Drwala 2021 pojawi się w McDonald’s 22 listopada 2021.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.