Burger Drwala 2022 w McDonalds. Od kiedy kanapka Drwal w McDonalds?

Kanapka Burger Drwala McDonalds
Kanapka Burger Drwala McDonalds | źródło: facebook.com

Kanapka Drwala 2022/2023 – od kiedy Burger Drwala w ofercie McDonalds? Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie kiedy Burger Drwala w McDonalds, to ten post jest dla Ciebie.

Burger Drwala 2022/2023 w McDonalds

Burger Drwala to jedna z najpopularniejszych sezonowych kanapek, które możemy zjeść w restauracjach McDonalds w całej Polsce. Kanapka Drwala zadebiutowała w polskim McDonalds w 2014 roku. Od tamtej pory w sezonie zimowym jest dostępna w sezonowym menu.

Drwal w McDonalds w edycji 2021/2022 był dostępny w różnych 6 wersjach:

  • Burger Drwala z wołowiną
  • Burger Drwala podwójny
  • Burger Drwala na ostro
  • Burger Drwala z żurawiną
  • Burger Drwala z kurczakiem
  • Burger Drwala z grillowaną cebulką

Ofertę uzupełniają zakręcone frytki z sosem śmietanowym.

Od kiedy Drwal w McDonalds 2022/2023?

McDonalds nie opublikował jeszcze żadnej informacji na temat tego, od kiedy kanapka Burger Drwala 2022/2023 pojawi się w restauracjach McDonalds w Polsce. Z naszych ustaleń wynika, że Drwal w Maku pojawi się w tym roku od czwartku 24 listopada.

Przypomnijmy jednak, że w ubiegłym roku akcja rozpoczęła się 24 listopada, choć wybrane restauracje oferowały już kanapkę Drwala kilka dni wcześniej – od 22 listopada. Niewykluczone zatem, że podobnie będzie i w tym roku.

O McDonalds Polska

McDonalds Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa ponad 500 restauracji sieci, które zatrudniają 30 000 osób. Prawie 90 proc. z nich to obiekty prowadzone przez 80 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonalds.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.