Żużel: Finał SEC przełożony na poniedziałek

PARTNER SERWISU

Sobotni finał indywidualnych mistrzostw Europy na żużlu został odwołany. Organizatorom nie udało się przygotować toru po opadach. Nowy termin został ustalony na poniedziałek, 18 września na godzinę 20:00.

 

Organizatorzy przesłali komunikat informujący o przełożeniu zawodów:

„Decyzją Jury złożonego z członków Międzynarodowej Federacji Żużlowej, FIM Europe, sobotni finał indywidualnych mistrzostw Europy na żużlu został odwołany. Nowy termin został ustalony na poniedziałek, 18 września na godzinę 20:00.

Powodem odwołania finałowej rundy jest zły stan toru po całodniowych opadach deszczu. Organizatorom, mimo usilnych prób, nie udało się przygotować nawierzchni w taki sposób, aby zawodnicy mogli bezpiecznie walczyć o punkty.

Bilety nabyte na sobotnie zawody zachowują ważność.”

 

Czytaj też: Żużel: Finał Speedway Euro Championship w Lublinie ponownie przełożony

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.