Złodzieje w „Żabce”. Ukradli papierosy o wartości tysiąca złotych [ZDJĘCIA]

Ukradli papierosy w sklepie "Żabka" przy ul. Sikorskiego w Lublinie | fot. nadesłane
PARTNER SERWISU

Właścicielka sklepu sieci Żabka padła ofiarą złodziei. Ci ukradli papierosy o wartości tysiąca złotych. Szefowa sklepu prosi o pomoc naszych Czytelników.

Do zdarzenia doszło 11 maja w sklepie sieci „Żabka” przy ul. Sikorskiego w Lublinie. Do sklepu weszło dwóch młodych chłopaków, którzy pod nieobecność ekspedientki za ladą, ukradli papierosy różnych marek. Właścicielka sklepu oszacowała straty na ponad tysiąc złotych.

– Wizerunek młodych złodziej zarejestrowała kamera sklepowa. Sprawa została zgłoszona na policje, ale próbuje jeszcze własnych sił, a wiadomo internet w dzisiejszych czasach ma dużą siłę więc dlatego proszę Was o pomoc – pisze właścicielka sklepu.

My ze swojej strony apelujemy w imieniu właścicielki okradzionej Żabki w Lublinie: jeżeli rozpoznacie wspomnianych mężczyzn na zdjęciach, dzwońcie na 997. Policjanci przyjmą od was sygnał anonimowo – nie musicie ujawniać swoich danych.

Wizerunek złodziei

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.