Zjechał na przeciwny pas ruchu. Prosto pod jadącego tira [ZDJĘCIA]

Kia wjechała pod ciężarówkę | fot. czytelnik Olek
PARTNER SERWISU

58-letni mężczyzna kierujący samochodem marki kia na prostym odcinku drogi nagle zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod ciężarówkę DAF. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w piątek o godz. 14.45 na al. Kraśnickiej w Lublinie. Między salonem Volvo, a kościołem w Konopnicy doszło do zderzenia dwóch samochodów: osobowej kii i ciężarowego DAF-a.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący kią 58-letni mężczyzna jechał al. Kraśnicką w kierunku Kraśnika. Z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym ciężarowym DAF-em. 

Siła uderzenia była na tyle duża, że kia wylądowała w przydrożnym rowie. Kierowca został uwięziony w pojeździe, dlatego strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by go wyciągnąć. Niestety, pomimo udzielonej pomocy, mężczyzna zginął na miejscu.

Droga została całkowicie zablokowana. Policjanci wprowadzili objazdy przez ul. Raszyńską, która szybko została przyblokowana przez dużą ilość pojazdów. Utrudnienia moga potrwać jeszcze kilka godzin.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Wypadek na al. Kraśnickich, przed Konopnicą | fot. czytelnik Olek


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.