Zauważył uchyloną szybę w samochodzie. Ukradł laptopa, dokumenty i portfel (wideo)

PARTNER SERWISU

Policjanci z Lublina poszukują sprawcę kradzieży, który wykorzystując otwartą szybę w aucie, ukradł laptopa, torebkę z dokumentami i portfel. Sprawcę nagrała kamera monitoringu.

 

Do kradzieży doszło 8 sierpnia na terenie basenów przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Na zabezpieczonym nagraniu z kamery monitoringu widać mężczyznę, który wchodzi po schodach budynku, następnie zatrzymuje się i rozgląda dookoła.

 

Po chwili mężczyzna schodzi w dół, gdzie pod schodami znajduje się zaparkowane auto. Korzystając z pozostawionej otwartej szyby, dokonuje kradzieży przedmiotów. Sprawca zabiera laptopa z modemem, torebkę damską z zawartością portfela, dokumentów, karty bankomatowej i pieniędzy.

 

Pokrzywdzona kobieta oszacowała powstałe straty na łączną sumę 2600 zł. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt z Komisariatem III Policji w Lublinie przy ul. Władysława Kunickiego lub tel. (81) 535 58 00 lub 997.

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.