Zaoferował 24-latce podwózkę do Nałęczowa. Gdy dojechali nie chciał jej wypuścić

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

Policjanci zatrzymali 52-latka, który zaoferował 24-latce podwózkę do Nałęczowa. Gdy dojechali na miejsce, mężczyzna nie chciał jej wypuścić. Na szczęście kobiecie udało się uciec.

Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Sadurki. Około południa 24-latka szła na przystanek. Nagle zatrzymał się obok niej samochód osobowy jadący od strony Lublina. Kierowca zaproponował dziewczynie podwiezienie jej do Nałęczowa. Po chwili wahania dziewczyna wsiadła.

– W Nałęczowie kierowca zatrzymał się, ale nie chciał wypuścić pasażerki. Kobiecie udało się uciec z samochodu. Mężczyzna odjechał, zaś 24-latka powiadomiła policję – informuje mł. asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej policji.

Policjanci z Nałęczowa, którzy przyjechali na miejsce, szybko ustalili markę samochodu, którym mógł poruszać się sprawca. Kryminalni z Puław już po niespełna godzinie weszli na teren posesji w gminie Nałęczów.

– Mężczyzna został zatrzymany i trafi do policyjnego aresztu. Jak się okazało, był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie – dodaje mł. asp. Ewa Rejn-Kozak2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wąsaty znowu buszuje ? Karolina z swoim Mężem zaraz nauczy go pokory. Go, go Nałęczów Police!

  2. Nie jest możliwe udowodnienie mu prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, chyba że sam sie przyzna, mężczyzna odpowie za pozbawienie wolności 24 latki.