Zamkną ul. Smoluchowskiego w Lublinie. Kierowcy i komunikacja na objazdy

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik
PARTNER SERWISU

Z powodu prac związanych z modernizacją sieci ciepłowniczej będą występowały utrudnienia w ruchu na ul. Smoluchowskiego. Prace będą realizowane między 2 a 12 maja.

W związku z pracami realizowanymi przez LPEC, ulica Smoluchowskiego zostanie rozkopana wszerz tuż za skrzyżowaniem z ul. Inżynierską (jadąc w kierunku ul. Zemborzyckiej). Oznacza to, objazdy dla kierowców i autobusów komunikacji miejskiej.

Ulica Inżynierska będzie funkcjonowała jako ulica ślepa i dojazd do hurtowni i innych obiektów gospodarczych, a jadący ul. Herberta (dawna ul. Kruczkowskiego) w kierunku ul. Nowy Świat będą zawracani do ul. Zemborzyckiej przez ul. Budowlaną.

Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza objazdy dla linii nr: 19, 29 i N3. W tym czasie nie będą obsługiwane też przystanki Smoluchowskiego koszary, Elektrociepłownia i Inżynierska. Ponadto kursy linii nr 19 i 29, kończące swój bieg na pętli Inżynierska, zostaną skrócone do pętli Herberta. N3 z kolei będzie jeździć z pominięciem ulic Herberta, Smoluchowskiego, Inżynierskiej i Nowego Świata.

Utrudnienia potrwają do 12 maja.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.