Wyłączą wyświetlacze na przystankach MPK

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik
PARTNER SERWISU

Na sobotę Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie przewidział prace konserwacyjne systemu informatycznego, który odpowiada m.in. za wyświetlacze na przystankach autobusowych.

W związku z konserwacją systemu informatycznego w dniu 4 listopada (sobota) będą występować problemy techniczne z systemem informacji pasażerskiej.

– Nie będą działać wyświetlacze dynamicznej informacji pasażerskiej zlokalizowane na terenie Lublina. Prosimy o korzystanie z papierowej wersji rozkładów jazdy – informuje Anna Zalewska, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Łącznie chodzi o 66 przystanków, na których zamontowane są elektroniczne tablice wyświetlające m.in. czas do przyjazdu autobusu lub trolejbusu czy aktualną godzinę.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.