Włodawa. Desperat chciał popełnić samobójstwo. Zadzwonił na policję

asp. szt. Anna Kołodziej z włodawskiej komendy
PARTNER SERWISU

Anna Kołodziej z włodawskiej komendy uratowała mężczyznę, który miał myśli samobójcze i zadzwonił na policję. Policjanta zlokalizowała, gdzie znajduje się mężczyzna i nakłoniła do wyjścia z lasu i spotkania z policjantami.

 

Wczoraj oficer dyżurna asp. szt. Anna Kołodziej przez blisko 30 minut rozmawiała z osobą, która znajdowała się w lesie w gminie Włodawa i miała myśli samobójcze. Policjantka prowadziła rozmowę w taki sposób, żeby przede wszystkim uspokoić 30-latka i odwieść od tak dramatycznego kroku.

 

Policjantka starała się ustalić jak najwięcej informacji dotyczących miejsca  przebywania mężczyzny i w dalszej kolejności instruowała go, gdzie ma się kierować, aby wyjść z lasu.

 

Po dłuższym namyśle mężczyzna przystał na propozycję asp. szt. Anna Kołodziej i podał swoją lokalizację. Udało się także nakłonić mężczyznę do wyjścia z lasu i spotkania z patrolem policyjnym, który zabrał go w bezpieczne miejsce.

 

Niewątpliwie, gdyby nie umiejętności włodawskiej policjantki, ta historia mogła zakończyć się tragicznie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.