REKLAMA


Warunki korzystania z treści

Warunki korzystania z treści zamieszczonych na www.spottedlublin.pl.

Warunki korzystania z treści

1. Korzystający ma prawo do zamieszczania w prowadzonym przez siebie serwisie internetowym, w celach informacyjnych, rozpowszechnionych Spotted Lublin w portalu internetowym www.spottedlublin.pl i wszelkich materiałów na nim zamieszczanych (z wyłączeniem fotografii) w ograniczonej formie, tj. tytuł i maksymalnie 3 pierwsze zdania. W sprawie fotografii zamieszczanych w naszym serwisie prosimy o kontakt mailowy: biuro@spottedlublin.pl

2. W zamian za powyższe uprawnienie Korzystający w miejscu, gdzie rozpowszechnia fragmenty materiałów, zamieści napis “czytaj dalej” i link aktywny, przekierowujący bezpośrednio do portalu www.spottedlublin.pl do dalszej części materiału. Tytuł linku (ang. anchor text) kierującego bezpośrednio do artykułu źródła odpowiadać będzie tytułowi danego artykułu źródłowego.

3. Korzystający zobowiązuje się do zapewnienia, aby linki kierujące do portalu www.spottedlublin.pl , a także podstrony internetowe jego serwisu, gdzie zamieszczone będą fragmenty materiałów oraz linki do artykułów źródłowych, nie były blokowane przed robotami wyszukiwarek.

Uwaga. Naruszenie powyższych zasad grozi odpowiedzialnością prawną.