Waldemar Leszcz nie jest już prezesem Motoru Lublin. Kto go zastąpi?

PARTNER SERWISU

We wtorek odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Spółki MOTOR LUBLIN S.A. Podczas posiedzenia rada postanowiła odwołać Waldemara Leszcza z funkcji prezesa klubu. Kto go zastąpi?

Podczas posiedzenia rada nadzorcza zdecydowała o odwołaniu Waldemara Leszcza z funkcji prezesa zarządu klubu. Funkcję swoją pełnił od 9 kwietnia 2014 roku, kiedy to na stanowisku prezesa klubu zastąpił Tadeusza Kunę.

Jaki był powód takiej decyzji? – Rada Nadzorcza dokonała analizy i oceny II półrocza 2016 r., na które składają się letni okres przygotowawczy oraz rozegrana runda jesienna sezonu 2016/2017. Wyniki nie były zadowalające – wyjaśnia rzecznik prasowy Motoru.

Kto więc go zastąpi? W czwartek nowym prezesem spółki zostaje Leszek Bartnicki. Nowy prezes ma 34 lata i pochodzi z Lublina. Był przez niemal 10 lat komentatorem piłkarskim, a w ostatnim czasie pracował jako dyrektor zarządzający w aktualnym liderze I ligi – Chojniczance Chojnice.

Oprócz zmian w zarządzie spółki Motor planuje także zmianę w samej drużynie. Mowa tu o zmianie trenera. Jednak kto miałby nim zostać i kiedy, zarząd nie chce na tą chwilę ujawnić.

DW

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.