W Świdniku ruszyła budowa Bricomarché. W planach jest też sklep Intermarché

PARTNER SERWISU

Budowa marketu Bricomarché w Świdniku już się rozpoczęła. Ciężki sprzęt wjedzie na działkę u zbiegu ul. Żwirki i Wigury, Jana III Sobieskiego i Sportowej. W planach jest też budowa sklepu Intermarché.

 

Jeszcze kilka lat temu na tej działce straszyły metalowe rusztowania. Według pierwotnych planów, w tym miejscu miały powstać internaty dla uczniów. Nigdy jednak do tego nie doszło.

 

Sytuacja zmieniła się po odkupieniu tego terenu od poprzedniego właściciela. Ten szybko uprzątną teren. Od 2015 działka stała pusta. Jak zapewniali przedstawiciele „Grupy Muszkieterów” miały powstać tu sklepy sieci. I tak niedawno okazało się, że plany sprzed dwóch lat nie uległy zmianom.

 

– W Świdniku ruszyła właśnie budowa Bricomarché – informuje Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor ds. komunikacji i informacji „Grupy Muszkieterów”. Planowany termin otwarcia sklepu to II kwartał 2018 roku.

 

Market ma mieć 2 tys. mkw. Klienci znajdą w nim artykuły do majsterkowania, dekoracyjne, budowlane i związane z ogrodem. Jednak nie na tym skończą się plany „Grupy Muszkieterów”.

 

– W przyszłości chcemy w tej samej lokalizacji otworzyć także Intermarché, jednak nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów w tym zakresie – dodaje Orepiuk-Szymura.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.