W piwnicach nieopodal lubelskiego ratusza powstaje restauracja

Chisza rozbudowuje swoją restaurację o piwnice | mat. prasowe

Od niedawna w piwnicach zlokalizowanych nieopodal ratusza trwają prace remontowe. Już niebawem będzie funkcjonowała tam restauracja z kuchnią jakiej jeszcze w Lublinie nie było.

Jak udało nam się dowiedzieć, na dwóch poziomach piwnic w pobliżu lubelskiego Ratusza powstanie restauracja składająca się z aż 3 sal o łącznej powierzchni 80 metrów kwadratowych.

Na pierwszej głównej sali znajdzie się bar, a dwie pozostałe zostaną zaaranżowane na przestrzenie dla gości. W salach staną ręcznie wykonane dębowe stoły i krzesła oraz wygodne fotele i kanapy, a całość uświetni klimatyczny wystrój i nastrojowa muzyka.

W nowo otwartej restauracji będzie bezpłatne Wi-Fi, a na najniższym poziomie piwnic goście dosłownie „odetną się od świata”. Nie ma tam zasięgu GSM, więc to idealne miejsce dla osób, które chcą się oddać wyłącznie przyjemności jedzenia i rozmowie.

Wnętrze powstającej restauracji w piwnicach przy ratuszu

Tym, co ma różnić nowy lokal od innych restauracji w Lublinie, będzie przede wszystkim klimat. Tylko wyobraź sobie te surowe ceglane wnętrza z łukowatymi przejściami z leżakującymi winami i przytulne oświetlenie, które daje wrażenie kameralności i spokoju.

Takiego miejsca nie było jeszcze w Lublinie, a prace nad nim idą pełną parą, więc już niedługo będzie można usiąść wygodnie w bajkowym otoczeniu i napawać się niesamowitym smakiem autorskich potraw.

Nie znamy jeszcze daty otwarcia nowego lokalu. Właściciele trzymają to na razie w tajemnicy, ale nieoficjalnie mówi się, że otwarcie nastąpi najprawdopodobniej jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Wnętrze powstającej restauracji w piwnicach przy ratuszu

Wszystko wskazuje na to, że nowa restauracja będzie prawdopodobnie nawiązywała stylistycznie do wnętrza średniowiecznego zamku, ale jednocześnie jej wystrój będzie typowo nowoczesny, z nutą swojskości.

Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się pozyskać dla was kolejne informacje na ten temat. Jedno jest pewne, będzie smacznie!WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.