W dalszym ciągu trwają poszukiwania Kamili Siedleckiej ze Świdnika

Zaginęła Kamila Siedlecka ze Świdnika | fot. KPP Świdnik
PARTNER SERWISU

Pod koniec listopada informowaliśmy o zaginięciu 26-letniej Kamili Siedleckiej ze Świdnika. Do dnia dzisiejszego kobieta nie została odnaleziona.

W dniu 28 listopada rodzina 26-letniej Kamili Siedleckiej zgłosiła na policję jej zaginięcie. Od tego momentu trwają działania poszukiwawcze za zaginioną. Mundurowi sprawdzają wszystkie informacje oraz sygnały, które uzyskali.

Między innymi sprawdzane są miejsca, gdzie zaginiona mogłaby przebywać, analizowane są nagrania z monitoringów oraz rozpytywane są osoby, które mogą coś wnieść do sprawy.

Policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do osób, które mają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej.

Prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku pod nr tel. (81) 749-42-10 lub inną najbliższą jednostką policji.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Sprawdzaliście Bystrzyce a sprawdzaliście działki ? jest duzo opuszczonych , zaniedbanych gdzie i chlają rózne menty moze ktoś ją tam ………