W najbliższy czwartek 04.06.2015 odbywać się będą uroczystości Bożego Ciała. W związku z procesjami które wyjdą z kościołów na ulice, przedstawiamy rozkład godzin w których spodziewać się można utrudnień.
1.
11.00 – 12.30
Św. Maksymiliana Kolbego
ul. Droga Męczenników Majdanka 27
Wierzbowa – Elektryczna – Krańcowa – Olchowa – Elektryczna – Wierzbowa
2.
11.00 – 14.00
Miłosierdzia Bożego
ul. Nałkowskich 80B
Nałkowskich – Romera – Nałkowskich
3.
9.30 – 13.00
św. Michała Archanioła
ul. Fabryczna 19
Fabryczna – stary most na Bystrzycy – Zamojska – Wyszyńskiego – Królewska – dołączenie do procesji z Archikatedry
powrót – Kapucyńska – pl.Wolności – Bernardyńska – Zamojska – stary most na Bystrzycy – Fabryczna
4.
10.30 – 12.30
św. Teresy od Dzieciątka Jezus
ul. Krochmalna 47
Krochmalna – Betonowa – Radzikowska – Włościańska – Piekarska – Betonowa – Krochmalna
5.
10.30 13.00
Św. Krzyża
ul. Pogodna 7
Pogodna – Krańcowa do skrzyżowania z al. Witosa – przejście na drugą jezdnię ul. Krańcowej (całkowite wyłączenie z ruchu obu jezdni) – Pogodna
6
10.30 – 13.00
Najświętszego Serca Jezusowego
ul. Kunickiego 128
Kunickiego – Mickiewicza – Dunikowskiego – Kruczkowskiego – za pawilonami wejście w osiedle do krzyża w rejonie Szkoły Podstawowej nr 40
7.
10.00 – 11.00
19.30 – 22.00
Archikatedralna św. Jana
ul. Królewska 10
z pl. Katedralnego – Królewska – pl. Łokietka – Krakowskie Przedmieście – na pl. Litewski
Spotkanie modlitewne, Koncert Chwały – pl. Litewski
9.00 – 22.30
zamknięty odcinek ul. Krakowskie Przedmieście od Kapucyńskiej do 3 Maja
8.
10.00 – 11.15
Św. Jakuba Większego Apostoła
ul. Głuska 145
Głuska – od krzyża przy ul. Strojnowskiego – do kościoła Głuska 145
9.
9.45 – 11.30
Św. Marcina
ul. Krężnicka 136
Krężnicka – do krzyża przy Cienistej – powrót Krężnicką
10.
10.50 – 12.30
Św. Stanisława Biskupa Męczennika
ul. Zbożowa 75
Zbożowa – Świerkowa – Tulipanowa – Zbożowa
11.
10.50 – 13.30
Trójcy Świętej
ul. Nałęczowska 94
Gnieźnieńska – przejście przez Nałęczowską – Sławin – Lędzian – Ślężan – Połabian – Szerokie – Lubuszan – Połabian – Ślężan – Nałęczowską – Gnieźnieńską
12.
11.15 – 13.30
„Wieczerzy Pańskiej”
Pallotyni
al. Warszawska 31
al. Warszawska – Strzelecka – Harcerska – Powstańców Śląskich – Gen. Zajączka – Bohaterów Monte Cassino – Czeremchowa – al. Warszawska
13.
10.50 – 12.30
Niepokalanego Serca Maryi i Świętego Franciszka
ul. Kraśnicka 76
Bohaterów Monte Cassino do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej -powrót drugą jezdnią Bohaterów Monte Cassino
14.
11.30 – 13.00
Matki Bożej Fatimskiej
ul. Tuwima 5
Kunickiego – Sierpińskiego – Siemiradzkiego – Staffa – Tuwima
15.
10.30 – 13.00
Świętego Józefa
ul. Filaretów 7
Wallenroda – Grażyny – Rymwida -Filaretów – Zana – Wallenroda
16.
12.20 – 13.30
Św. Jadwigi Królowej
ul. Koncertowa 15
al. Kompozytorów Polskich – do skrzyżowania z ul. Koncertową, drugą jezdnią do ul. Elsnera – powrót al. Kompozytorów Polskich
17.
12.00 – 14.00
Dobrego Pasterza
Księża Sercanie
ul. Radzyńska 3
Paganiniego w kierunku bloku nr 12, (pod wiaduktem Smorawińskiego) – Kiepury (obok bloków Skołuby i Chęcińskiego) – wiaduktem Chęcińskiego – Lipińskiego – Paganiniego
18.
10.00 – 11.30
Św. Jana Pawła II
ul. Fulmana 9
Wapowskiego – Nałkowskich – Fulmana – powrót do kościoła
19.
9.15 – 10.00
Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
ul. Kalinowszczyzna 3
Kalinowszczyzna – Lwowska – Okrzei – ok. godz. 10.00 zostanie odprawiona msza św. na placu osiedlowym,
20.
10.00 – 12.00
NMP Nieustającej Pomocy
ul. Milenijna 7
Smorawińskiego do Ronda Gen. Kamińskiego – przejście przez pas dzielący ciągiem pieszym – Smorawińskiego w stronę Kompozytorów Polskich – przejście ciągiem pieszym powrót Smorawińskiego do kościoła
Fot. Wikipedia.pl
Dodaj swój komentarz