Uszkodził zaparkowane autobusy na dworcu. Poszukuje go policja

Wandal zniszczył dwa autobusy | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują wandala, który uszkodził dwa zaparkowane na dworcu autobusy rejsowe. Właściciel oszacował straty na ponad 22 tys. zł.

Do zdarzenia doszło w nocy z 21/22 października na terenie dworca autobusowego zlokalizowanego w pobliżu dworca PKP przy ul. Dworcowej w Lublinie. Nieznany sprawca uszkodził tam dwa zaparkowane autobusy rejsowe.

Wandal zbił przednią szybę w jednym z pojazdów oraz urwał wycieraczkę i uszkodził osłonę lusterka. W drugim natomiast stłukł szybę w przednich drzwiach i uszkodził element maskujący.

Firma, do której należą oba pojazdy, wyceniła straty na kwotę ponad 22 tys. zł. Sprawa zgłoszona została na policję, która zabezpieczyła monitoring z dworca autobusowego.

Po przejrzeniu nagrań okazało się, że tej nocy, kamery zarejestrowały zdarzenie, a także wizerunek wandala. Na zabezpieczonym nagraniu widać, że mężczyzna raczej nie był „trzeźwo” myślący.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.