Ursus stworzy Centrum Inteligentnego Przemysłu. Pomoże przy tym Politechnika Monachijska

Milionowy kontrakt Ursusa do Afryki
PARTNER SERWISU

Ursus przy współpracy z Politechniką Monachijską rozpocznie prace nad budową Centrum Inteligentnego Przemysłu w Lublinie.

 

Ursus podpisał porozumienie z Politechniką Monachijską. Celem rozpoczętej współpracy jest stworzenie projektu pod nazwą Centrum Inteligentnego Przemysłu w Lublinie. Projekt zakłada budowę zintegrowanego parku przemysłowego o powierzchni ok. 140 ha. Teren ten obejmie przyszłe inwestycje Ursusa – poinformowała spółka.

 

Integralnym elementem porozumienia jest rozwój współpracy technologicznej Ursusa z Politechniką Monachijską, jako jednym z wiodących na świecie ośrodków w obszarze elektromobilności oraz wprowadzania standardów Przemysłu 4.0.

 

Porozumienie pomiędzy stronami reprezentującymi miasto Lublin, Ursus oraz TUM International GmbH (reprezentanta Politechniki Monachijskiej) zostało podpisane w Industrie Center Obernburg w Bawarii.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.